• 1343
  tek kelimeyle tembel. tembel olmasa, kendisini gerçek anlamda futbola verseydi turkiye'nin gelmiş geçmiş en önemli futbolcusu olabilirdi. çok yetenekliydi. adam bu tembel haliyle yıllarca ligde hatırı sayılır hatıralar bıraktı. belki bir hagi seviyesi değildi ama rui costalarin seviyesinde olabilirdi eğer kendisini gerçekten futbola verseydi.
 • 1344
  futbol ile ilgili en sevmediğim geyik olan şunu yapsaydı böyle olmazdı, bunu yapsaydı böyle olmazdı konulu başlıkların öznesi olan futbolcu. her kes bazı şeyleri yapsaydı ya da yapmasaydı başka yerlerde olabilirdi. sergen'nin de en önemli özelliği tembel olmasıydı ve parayı sevmesiydi. 27 yaşında siirt köy hizmetlerine giden bir oyuncudan dünya çapında bir yıldız beklentisine girmek yaptığımız en büyük yanlış. tam da olması gerektiği gibi kariyeri biten oyuncu.
 • 1347
  odaklanma problemim olmasa, biraz daha çabalamayı sevsem, biraz daha hırslı olsam ben de büyük ihtimalle çok kral yazılımcı olurdum. yahu şöyle bir düşündüm de ronaldo kadar fiziğim ve çalışma azmim olsa bizim süper lig'de iyi para kazanacak kadar futbolcu da olurdum.

  olurdum da olurdum. olurduk. biraz büyü yapsam gandalf da olurdum ya.
  gandalf olabilecekken olamamış futbolcudur. pokemon'daki yansıması snorlax'tır.
 • 1348
  hani bazı oyuncular için (bkz: overrated) diyoruz ya. en azından o adamlar bi şeyler yapıyor oluyor ve insanlar yaptıklarını olduğundan fazla görüyor.

  sergende durum daha feci, adamla ilgili varsayımlar (bkz: overrated). adamla ilgili önce varsayım yapıyoruz, sonra da bu varsayımın sonucunu abartıyoruz.

  emre b.nin tugayın yarısı kadar bile topçu olmayan eski futbolcu.

  son bir kıyas: arda turan çok mu disiplinliydi çok mu çalışkandı. arba bile atleticolar barçalar gördü. cl finalinde oynadı uefa kazandı la liga kazandı. sergen de hiç bi şey yok 2000de uefa alan kadroda olduğunu 10 kişiden 7'si hatırlamaz.