• 24
  premier lig'de bu sezon(17/18) şimdiye kadar 6 maça çıkmış. yerine trippier oynuyor genelde. şampiyonlar liginde ise daha çok tercih ediliyor.

  pochettino gibi düzen ve uyum'a önem veren bir hocanın kendini istemesine şaşırmıştım. fakat dele alli gibi bir küçük psikopata da göz yummakta. galiba oyuncularıyla ilişkisi çok iyi ve buna güvendi aurier'i isterken.

  bunun dışında saha içinde gamsız, saha dışında biraz kafadan problemli olduğundan bir türlü ısınamadım.

  hücumda yetenekli olsa da defansda baya bildiğin donk gibi gamsız. skor 3-1'ken; dakika 75'de oyuna girdi bu arkadaş barça-psg maçında. umursamazlığıyla şaşırttı, koşacağı altı üstü 15 dakika. hele 6. goldeki şu gamsızlığına bakar mısınız; https://www.youtube.com/watch?v=wnZk0gaqY1M

  saha dışında ise bir psg-chelsea maçından sonra maçın hakemiyle ilgili küfürlü video çekip facebook'a atmıştı. daha sonra özür dilese de uefa 3 maç ceza verdi. periscope yayınında teknik direktörüne zlatan'ın fahişesi dedi, takım arkadaşları hakkında da kötü yorumlar yaptı.
  geçen sene bir şampiyonlar ligi maçında yurtdışına çıkamadı, çünkü polise saldırmaktan 2 ay hapis cezası almış.

  tottenham'da da bir 2.sarıdan kırmızı gördü; https://streamable.com/c4hs3 madrid karşısında da basit bir penaltı yaptırdı. şimdilik bu kadar, bakalım ilerde çıkıp "harry kane bir gavattır" diye story falan atar mı.