• 190
  tam akhisarspor’un sistemine uyacak kanat. sağda muğdat, solda serdar gürler ikiside geniş alan oyuncusu. en kötü yedek oturur kadro genişliği sağlar. akhisar’ın avrupada* olacak olması ve osmanlı’nın düşmesi nedeniyle cüzi bir miktara anlaşabilirler.

  galatasaray ile adının anılmaması gereken oyuncu, seviyesi anadolu kulüplerinden öte değil...
 • 191
  akhisarspor'a fazla gelecek oyuncu.

  trabzonspor'da tutunamadı ama son iki sezondur gençlerbirliği ve osmanlıspor'da gösterdiği performans anadolu kulüplerinin çok üstünde. iki sezondur sezon başı ortalama 20 gole katkı( gol ve asist)) sağlamış bir oyuncuyu bu kadar küçümsememek gerekiyor.

  evet galatasaray'a ben de istemem ama bu adam en basitinden başakşehir'de gayet rahat oynar.
 • 192
  bir galatasaray topçusu değil.

  edit: sanırım entry tanım niteliği taşımadığı düşünülerek çöp'e gönderilmiş. o zaman tanım yapalım. galatarsay'ın süper lig de ve avrupa da ihtiyaç duymayacağı türden bir futbolcu.

  iyidir hoştur bu sezon fırtına gibi esmiştir ancak yeri 3 büyükler değildir. kapanıp hızlı atağa çıkan anadolu kulüplerinde devleşebilir sadece.
 • 193
  galatasaray için harika bir hamle oyuncusu olur serdar gürler. öne geçtiğin maçlarda al oyuna hemen farkı aç. muhteşem bir kontraatak ve boş alan oyuncusu. yasin ile kıyas kabul etmez. yasin serdar'ın olsa olsa müsveddesi olur.

  eğer bonservissiz alınabilecekse ya da 1 m € gibi bir bonservis ve aynı miktarda yıllık ücretle alabilirsek harika bir iş yapmış oluruz.
 • 194
  https://twitter.com/...s/874690191960801280

  --- alıntı ---

  serdar gürler: yabancı sınırının kalkmasının ardından yerli oyuncular maddi anlamda sıkıntılar yaşıyor. yani serdar gürler, sınır kalkmış olmasa 1'e değil de 7'ye transfer yapardı.

  --- alıntı ---

  şu lafı eden karaktersizin efendi gibi gelip yedek oturabileceğini, oynatmazsan konsantrasyonunu üst düzeyde tutmaya devam edeceğini düşünen saf arkadaşları bize gösteren; çöp ligin orta seviye oyuncusu. bir de kendisi fransa'da yetişme biri. yeterince iyi olsa yabancı statüsünde olacaktı, o durumda da bu açıklamayı yapar mıydı?

  rotasyona adam alacaksam linnes karakterinde adam alırım kafam rahat olur. haa bir de serdar gürler'in gelip de ilk 11 oyuncusu olması gerektiğini düşünenler var ki onları da trabzonspor taraftarına havale ediyorum. bir sorun bakalım nasılmış saha içinde ve saha dışında.
 • 195
  iki sezon üst üste yüksek performans vermesiyle klasik anadolu futbolcusu kalıbından sıyrılan oyuncu. bu yıl gerçekten dikkat çekici bir oyun oynuyor 33. hafta itibarı ile 12 golü var. bunu daha da kıymetli yapan ise 2016-2017 sezonunda 13 gol atmış olması. hemen alalım falan demiyorum ama bu kadar gömmek de doğru değil bence. yasin ve rodrigues'i göndereceğimiz görünüyorken iki sol açık alacağız ve bunlardan birisi türk olmak zorunda. bu yüzden düşünüleceğini düşünüyorum.
 • 196
  2 senedir küme düşmemeye oynayan, net bir santraforu olmadan oynayan, kontra atak oynayan anadolu takımlarında kanat forvet oynayan ve hücum aksiyonlarının baş rolü olan, takımdaki herkesin hücumdayken topu ayağına aldığında aradığı oyuncu.

  kendisini istatistik ile öveceksek elimizde 1 adet yasin öztekin var. yasin öztekin de galatasaray'da düzenli 11 oynarsa sezonda 10 gollük katkı veriyor. hem de galatasaray'da veriyor. serdar gürler'in bu katkıyı galatasaray'da verebileceği büyük bir muamma. ancak galatasaray'da bu katkıları vermiş yasin öztekin aynı dönemi kontra atak oynayan bir anadolu takımının en büyük hücum kozu olarak geçirse çok daha fazlasını verebileceğini biliyoruz ki kendisini transfer ettiğimizde kayseri erciyesspor'u ligde tutan oyuncuydu.

  topuzsa topuz, bozuk mental yapıysa bozuk mentla yapı. serdar ile yasin arasında ben pek bir fark göremiyorum. yasin'den kurtulmak için gün saydığımız şu dönemde de serdar gürler'e bonservis ödemeyi çok gereksiz görüyorum. kendisi net santraforu olmayan bir kontracı takımda en büyük hücum kozu olduğu için başarılı oldu. galatasaray'da başarılı olabileceğine ihtimal vermiyorum.

  bazı arkadaşlar garry rodrigues'den dem vurmuş. garry çok farklı bir oyuncu. muazzam bir hızından ziyade müthiş bir kondisyonu var. 30 kere önüne top at 30 una da koşar yorulmaz. serdar'ın fizik kapasitesi garry kadar üst düzey değil.

  serbest kalıyordur yerli rotasyonu muhabbetine alınır eyvallah derim ama serdar gürler'e bonservis verene kadar gider barış alıcı'yı falan alırım.