• 742
  (bkz: 4 mart 2021 fenerbahçe antalyaspor maçı)

  bakalım maçtan sonra "fatih terim, sergen yalçın, abdullah avcı hiç ümitlenmesin bu sezon şampiyonu hakemler belirleyecek" diyecek mi?

  çıktığı her platformda algı yapan, insanların gözünün içine baka baka götünden yalan uyduran şahıs. internet çağındayız bu yalanlar ortaya çıkıyor ama utanması olmadığı için her yere çıkmaya devam ediyor.
 • 743
  her zaman taraflıydı ama bu sezon işi abarttı, gs nefreti ve fb holiganlığı çok bariz. gözlerinden, mimiklerinden, laflarından kötülük akıyor. eskiden daha samimi gelirdi, konuşmasıyla kendini dinletir eğlenceli bir adamdı. böyle düşündüğüm halde yaklaşık iki aydır vole'de hiçbir programını izlemiyorum. ve benim gibi çok kişi var. bu durumu bir şekilde vole yönetimine de iletmek lazım bu adamı törpülesinler.
 • 745
  --- alıntı ---
  hakem ümit öztürk ve var hakemi volkan bayarslan, novak'ın amilton'a yaptığı yüzde 100 penaltıyı çalamadı.

  2. devrede veysel-altay pozisyonunu sadece 1 açıdan ve 1 tekrar ile görebildik. o pozisyonda da penaltı çalınabilirdi var'dan.

  ümit öztürk pelkas'ın topu elle kontrol ettiğini gerekçe göstererek penaltıyı iptal etti. el var mıydı bir türlü anlamadım. top önce ele gelmiyordu ki.. penaltı tartışılabilir ama iptal kararı ve gerekçesi saçmaydı.*

  --- alıntı ---

  öncelikle hakem fenerin penaltısını elden değil ayağa basmadan iptal etti bunu da eliyle anlattı ama ordinaryüs prof saç bunu anlayamamış.

  serdar ali'ye göre hakem antalya'nın ilk penaltısını vermemiş, ikinci penaltısını çalmamış. neden vermemiş? neden çalmamış? hakemler fenerden korktuğu kadar allahtan korkuyor muymuş?

  galatasaray lehine hata olduğunu düşününce operasyon operasyon diye ağlayan serdar ali fener'e 1 hafta içinde 3 penaltı çalınmayınca neden sadece hakem hatası olarak değerlendiriyor? sonra millet bu adama tepki gösterince bana operasyon var diye ağlıyor.

  bu adamla programa çıkan ılgaz çınar ve uğur karakullukçu artık ağzının payını vermek zorunda kimse kusura bakmasın. bunu da galatasaraylı oldukları için objektif olduklarını söyledikleri için yapmak zorundalar. çünkü şikayet ettikleri toksik düzenin mimarı bu adam.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!