• 447
  objektif gibi görünen, düzenin dışında bağımsız spor yorumcusu gibi imaj çizen ama fenerbahçe merkezli iğrenç türk futbol düzenin tam içinde olan gazeteci. ahmet ercanlar vs gibi koyu amigo tarzında açıktan davranmadığı için bazı galatasaraylı ve hatta muhtemelen beşiktaşlı gözünde makbul bulunsa da galatasaray lehine söylediği ve hoşa giden şeyler zaten aksi iddia edilemeyecek şeyler. muslera'nın number one olduğunu veya fatih terim'in ligin en iyi hocası olduğunu söylemesi gibi.

  halbuki fenerbahçe için söylediği tüm şeyler fenerbahçe'nin bir an önce galatasaray'ı şampiyonluk yarışında geçmesi adına dizayn edilmiş şeyler. mesela bir uğur karakullukçu edasıyla değil içi yanan bir fenerbahçeli olarak konuşuyor, şunu şunu yapın bakın galatasaray'a şöyle engel olursunuz minvalinde hep. emre belözoğlu'nun bu leş düzende neden fenerbahçe'ye lazım olduğunu da son vole videolarından görebilirsiniz, açık açık anlatıyor. ali koç ve yönetimine müthiş bir seçim öncesi desteği vermiş ve çuvallayan ali koç'a ekrandan elinden gelen desteği vermekte. ha suç değil tabii ki sonuçta adam fenerbahçeli ama öyle çok objektif veya galatasaray dostu bir herif değil. galatasaray lehine konuşurken içi yana yana konuşuyor. çünkü nefreti baki.
 • 448
  benim bu adamla ilgili en üzüldüğüm nokta yıllarca aziz yıldırım'ı yaptıklarından dolayı; aziz yıldırım'ın medyadaki şakşakçılarını da bu yapılanlara sessiz kalıyorlar, fenerbahçe'ye zarar veriyorlar diye eleştirip, şimdi ali koç'a methiyeler düzmesi. kınadığını yaşıyor yani.

  ey fenerbahçeli serdar ali, farkında mısın bilmiyorum ama ali koç seçildiği günden bu yana yani 2 senelik süreçte aziz yıldırım'dan daha beter işler yaptı. resmen giden geleni arattı. şampiyonluk yarışında yokken rakiplerin işlerine burnunu soktu, rakip takım teknik direktörlerine sataştı, rakip başkanlar ile aziz yıldırım'dan beter didişti, mhk başkanı ile özel görüşmeler gerçekleştirdi, aziz yıldırım'ın başkanlığını sona ermesi ile kapanan cepheleri kendi dönemi ile daha da büyüttü, futbolcu seçimlerinde aziz yıldırım'dan 5 kat daha beter davrandı, kendi cebinden aynı aziz yıldırım gibi kulübe para akıtarak fenerbahçe'yi kendine mahkum etti/ediyor vs. vs. liste daha da uzatılabilir.

  artık gözlerini aç ve fenerbahçeli taraftarları 3 temmuz sürecinde olduğu gibi aydınlat. he amacın doğruları konuşmak değilse, amacın sadece ekranlarda yorumculuk yapıp para kazanmak ise işini çok iyi yapıyorsun tebrik ediyorum seni.