• 321
  --- alıntı ---

  serdar ali çelikler: ''radamel falcao yıllık 7 m€ maaş alacak. uçak biletleri + ev kirası + otomobilleri gibi ekstraları ile birlikte 3 yıllık çıplak maliyeti 22 m€. menajeri jorge mendes 3 m€ alacak. özgün koyutürk'ün alacağı ücreti bilmiyorum." (habertürk)

  --- alıntı ---
  başından sonuna kadar sallamasyon bir yazı yazmıştır.
  bahsettiği rakamların falcao transferi ile uzaktan yakından ilgisi yoktur.
  ilk önce çok para istiyor dediler, öyle olmadığı anlaşılınca bu sefer bonservisi yüksek dediler.
  oyuncu ortaya karakter koyunca şimdi de bu tarz şeyler yazıyorlar.
  falcao gelecek diye çok endişeliler...
  tipik fb'li kompleksi işte:)
 • 322
  https://www.youtube.com/watch?v=p0JbduWN3TM

  serdar ali çelikler'in, galatasaray ile ilgili söylediği herhangi bir şeyi haber olarak yazmayın lütfen. her sizi inandışırında açın şu videoyu izleyin.

  ekşi sözlükten bir iletiyi, noktası virgülüne kadar kendi bilgisiymiş gibi satmak, bu ortaya çıktıktan sonra bu işe devam etmek ve bu işe devam ettirilmek türk medyasının içinde bulunduğu çukurun özeti.
 • 323
  https://twitter.com/...214928300630016?s=21

  iğrenç bir insan. tweetlerin devamı var okuyun lütfen. mabadından hikaye sıkıp her olaya tanık olmuş gibi anlatıyor bi de.

  gazeteci(!) olsam, ekşi sözlük’ten haber aldığım ortaya çıksa, yetmiyormuş gibi o haberler de başka birinin mabadından çıkmış olsa, bırakın gazetecilik yapmayı sokağa bile çıkamazdım.

  bu arkadaşı da kamerası olan konuşturuyor bir yerlerde.
 • 326
  burada yazılanları okuyunca sözlük ahalisinin hayatında hiç hata yapmadığını düşünmeye başladım, keza abdürrahim albayrak'a da sallayan aynı tip insanlar.

  her şeyden önce bu drexler olayı rezalet midir, rezalettir, net. ama bu adamı tanımlarken dediği her şeyi de drexler, drexler diyip dalga geçmek bana çok saçma geliyor. her insan hata yapabilir, önemli olan hatalardan ders almaktır. ha bu yalan habere çok takılıyorsanız o zaman aspor ve trtspor'u hiç izlememeniz lazım.

  ayrıca bu adam televizyonlarda 2016'daki milli takım kampında neler döndüğünü tek tek anlatmış tek kişidir. https://www.youtube.com/watch?v=b5FuLuSq46I

  benim kendi görüşüme göre türk spor medyasında kendisini dinlerken irrite olmadığım 3 insan var. biri serdar ali, diğerleri de mehmet demirkol ve önder özen (ali ece de iyidir ama çok boş yapıyor, konudan sapıyor). ha siz kendinizi holigan olarak görüyorsanız gökmen özdanak, evren turhan, erhan telli veya süleyman rodop gibi isimleri takip edebilirsiniz. bu isimler değersiz demiyorum yanlış anlaşılmasın ama gerek diksiyon gerek konuşma tarzıyla insanı yoruyor veya rahatsız ediyor.

  sonuç olarak serdar ali hata yapmış mıdır, evet ama tek bir hatayla da adamı öldürmeye gerek yok. duyan da buradakilerin mükemmel ve hata yapmaz insan olduklarını sanır. adamın fenerbahçeli olduğunu göz önünde bulundurursak beni hiç ama hiç rahatsız etmiyor dedikleri.
 • 327
  kendisini sevmiyorum ve ahlaksız buluyorum. drexler olayı hatadir ama hata olmasının yanında büyük ahlaksızlıktir. bundan sonra ekranlarda özür dilememistir, utanmadan sıkılmadan yine program yapmaya devam etmistir ve yine o kibirli halleriyle ahlakcilik oynamıştır.

  he kendisini sevmiyorum diye gidip trt spor ya da a spor izlemiyorum. saçma sapan argüman üretmeye gerek yok. arada giderim sinan yılmaz ile orhan ulucanin programını izlerim arada da gider sözlükteki kaliteli yazarların analizlerini okurum oldu mu?