• 295
  merkez medyada ülkenin en önemli basketbol koçundan ısrarla “gergin ataman” diye bahsedecek özgüveni nereden bulduğunu anlayamadığım saygısız adam.

  bunun bir yaptırımı filan olmalı, ne demek lan adamın adı üzerinde kelime oyunu yapmak.. futbolda olsa yer yerinden oynar. erman toroğlu şenol güneş’ten sadece “şenol” diye bahsediyor diye bile gündem olmuştu.
  bir teknik direktörün adı ile kelime oyunu yapan anında tüm spor camiası tarafından linç edilirdi.

  bu saygısız adam ergin ataman için hiç utanmadan “gergin ataman” yazıp duruyor, sağlam bir sportif linç haketti ama tık yok.
 • 297
  bu adamdan çıkan transfer söylentileri kesinlikle ciddiye alınmamalı. kahvede okey oynarken yan masadan duyduğu bilgiyi çıkıp televizyonda gerçekmiş gibi anlatır. benzerini yapmışlığı da var zaten malum.

  fakat sahip olduğu üslup, mahalle ağzı dinlettiriyor. hemen hemen her konuya farklı bakış açısı getirebiliyor. çoğu zamanda beni güldürüyor vallahi ne yalan söyleyeyim. son kırmızı çizgi programında basketbolla ilgili kısımda kendi deyimiyle "çakma basketbol yazarları"na giydirerek beni bir hayli güldürmüştür.

  https://youtu.be/8VmzhQIa8ic?t=3414
 • 299
  zamanında ekşi sözlük’te troll entryi gerçek gibi anlatmasıyla söylediklerinin ciddiye alınmaması gerektiği, gerçekliğinin var olmadığı kanıtlanmıştı. ben o yüzden söylediği hiçbir şeye inanmıyorum.

  ama doğrudur, dinliyorum. çünkü kendini dinlettiriyor. ergin ataman hakkındaki kelime oyunu çalışmaları da taraftara oynamaktan başka bir şey değildir.

  bir de galatasaray’ın yapacağı her transferi william d’avila’nın yapacağını devlet sırrı açıklar gibi her seferinde farklı bir havayla söylemesi gerçekten kahkaha attırıyor artık.

  stand-up dinler gibi dinleyip söyledikleri ciddiye alınmaması gereken, spor medyasında hak etmediği yerlerde olan onlarca kişiden birisi.