resim
Şenol Güneş
Görev:Teknik Direktör
Takım:Kulüpsüz
Yaş:69
Uyruk:Türkiye
 • 4057
  knock knock! guess who is back?
  open for a surprise; https://gss.gs/xJC.jpeg
  ali rıza sergen yalçın'ın istifası sonrasında direksiyonun başına tekrardan oturtulması düşünülen derin ts. üstelik bu sefer çok istediği yerli zorunluluğu kuralı ilk 11 de 4 yerli ile başlayacak yeni sezona.

  --- alıntı ---

  sermayemiz para değil, itibarımızdır.

  --- alıntı ---
 • 4058
  beşiktaş’ta tam istediği ortam var, milli takımdan ayrıldığı gün takımın başına geçecekti aslında fakat taraftar sergen yalçın’ın arkasında duracağı için beklendi. kötü sonuçlar gelince de hemen postaladılar. yerli kontenjanıyla beraber sol bekte umut meraş, sol açıkta çok sevdiği kenan karaman ile başlar maçlara beşiktaş taraftarı da iyice tırlatır. en büyük avantajı sezonun çöpe atılmış olması bu sene 3.de olsa başarı sayılacak. sergen kalsaydı aynı derece başarısızlık olacaktı. beşiktaş’ın düştüğü hatanın benzerini biz zamanında 3 kupa şampiyonu hamza hamzaoğlunu gönderip mustafa denizli’yi getirerek yaptık. fakat sonuç hüsran olmuştu. avrupadan kopmuş, ligde iki haneli farka çıkılmış ortamda çok yanlış bir karar.
 • 4059
  trabzonspor'un dolu dizgin şampiyonluğa koştuğu bu sezonda 3 büyük takımdan birine geçeceğini düşünmediğim teknik direktör. ha bjk sanki şampiyonluğa mı oynayacak bu saatten sonra, tabiki hayır. ama yine de takım çalıştıracağını düşünmüyorum.
  düşünsenize, beşiktaşın başındayken fenerbahçeye yenilip trabzonsporu yenerek trabzonsporu şampiyonluktan ettiğini. *