• 3138
  (bkz: #2982816)

  çok akıllı olduğumu iddaa edemem ama anlama kabiliyetim fena sayılmaz.
  lakin kendisi uzun uzun cümleler kurarak konuştuğunda, konuşmasının sonunda bende sürekli beliren tepki abartısız;
  "so what yani"
  bilmiyorum bende mi bir tuhaflık var ama hakikaten lafı nereye bağladığını, ne demeye çalıştığını inanın anlamıyorum.
  konuşmalarında iyi kötü giriş ve gelişme var, ama sonuç kısmı koca bir boşluk.
  çok merak ediyorum oyuncular kendisini anlayabiliyor mu acaba??
 • 3140
  insanları fikirleri sebebiyle çok ağır eleştirmem, sadece fikri eleştiririm ben gel gör ki bu adam ortaya fikir atmıyor. bu adam her fırsatta fatigh terim kompleksiyle saçmalıyor. zamanında 11 yabancı ile maça çıkan adam gelmiş yabancı sayısı 5 olsun diyor. çünkü bu yabancı kuralı fatih terim'in eseri, derdi bu.

  5 yabancı sayısı demek scoutingin ortadan kalkması demek. kimse 5 yabancı sayısı varken gidip de marcao'yu almaz.
 • 3143
  cidden anlamıyorum. çok konuşuyor ama hiç-bir-şey anlatmıyor. aynı cümle içerisinde hem atar yapıyor hem kıvırıyor. laf sokuyor ardına yok ben onu demek istemiyorum anlatmak istediğim farklı diyor.

  bunun anlattıklarını soyunma odasında futbolculara tercüme eden biri yoksa inanın ben futbolcuların bunun ne dediğini anladığını düşünmüyorum.

  milli takım seçicisi olarak sözleşmesi bir an önce bitsin ve futbol piyasasından uzaklaşıp torun sevsin artık.
 • 3145
  hakkında iki ihtimal olan kişi.

  ya bunlara inanacak kadar geri kafalı. para da tatlı geldiği için iktidara yaranmaya çalışıyor. bu durumda bu faşist kuralı savunduğu için ilerde komik olarak bile anılmayacak. soytarılar bile daha fazla ciddiye alınacak.

  ya da hırsız menajer çetesinin lobiciliğini yapıyor. böyleyse gelecekte daha da beter anılacak.

  yabancı kuralı bundan 5-10 sene sonra bir şaka olarak anılacak ve asla kalmayacak bir kural. çünkü bu geri kafalıların artık nesli tükeniyor. son turlarını oynuyorlar. gelecekte hangi dünya görüşünden olursa olsun böyle bir geri zekalılığı kimse ciddiye almayacak. ama bu arkadaşların para için yapmayacakları şey olmadığı için soytarılığa da hevesliler.

  şenol'un bu tür açıklamalar yapması iyi oluyor. herkes ne olduğunu görmüş olur. bu kompleksli arkadaşı ciddiye alan falan kalmaz en azından. biraz da fatih terim getirdiği için o kuralı kaldırmaya çalışıyorsun. iyi yapıyorsun. getirdiğin kural türk futbolunu dibe batırınca, biraz oyuncu satıp para kazanmaya başlayan takımlar bitince senin fatih terim'in tırnağı olamayacağın da herkes tarafından görülmüş olur. devam et.
 • 3146
  sahibinin sesidir, tıpkı selefi lucescu gibi, nihat özdemir gibi ve adını sayarken yorulacağımız yüzlerce herifçioğlu gibi. bu tarz adamların kendilerine ait görüşleri yoktur ve üç kuruş için yapamayacakları sinsilik de yoktur. bu insanların ülkemizden silinmeleri gerekirken baş köşelere konulmaları da bu ülkenin neden kıyamete kadar bir halt olamayacağının göstergesidir.

  ülkedeki taraftar gruplarının %99'unun ve bütün kulüplerin yönetimleriyle birlikte karşı durduğu, menajerlere para kazandırıp çöp yerlileri zengin etmekten ve milli takıma ağır darbe vurmaktan başka bir halta yaramayan yabancı sınırı denen felaketi ısrarla dillendirmek bana göre vatan hainliğinden farksızdır. çünkü sonuçlarını yaşamış olmamıza rağmen bununla oyuncak oynar gibi oynamak, getirmek, kaldırmak, getirmek sonra tekrar kaldırmak ülke futboluna bile isteye, sırf bazı cepler dolsun diye zarar vermektir.

  tekrar söylüyorum. yabancı sınırı isteyen herkes ama herkes, ya çok üst düzey bir gerizekalıdır ya da bir vatan hainidir.

  velhasıl, omurga önemli şeydir arkadaşlar, herkeste bulunmaz.

  galatasaray her galibiyet serisi yaptığında yabancı sınırı yumurtlayan lazkopat.