• 2956
  10 eylül 2019 moldova türkiye maçı sonrası hem flash röportajda hem de basın toplantısında hala birlik olmalıyız, nifak tohumları serpmeyelim, serpenleri de şöyle yaparım böyle yaparım minvalinde konuşan teknik direktördür.

  ben gerçekten artık neler olduğunu anlayamıyorum. yahu arkadaş sen değil miydin daha andorra maçı öncesinde bütün galatasaray camiasını karşına alıp imparator üzerinden dışlayan. bu kadar da insanların akıllarıyla oynamayın. yeter artık!!!

  futbol keyfimize limon sıktınız artık. bu sezon bitmez arkadaşlar.
 • 2957
  futbolla derinlemesine haşır neşir olmaya başlayan bir çocuk için idoldü kendisi. 2002 deki muhteşem başarıyla terim ile birlikte zirvemde yer alıyordu. beşiktaş yıllarına kadar da sürdü bu sevgi. hatta beşiktaştayken bile bizim başarısız olduğumuz dönemlerde hep düşünmüştüm fatih hoca yok keşke başımızda o olsa diye. ama sonra ne oldu? bizim bildiğimiz sevdiğimiz şenol güneş garip bir adam oldu. terim hocamın pistlere geri dönmesiyle başarı şansı kalmadı. başarı olmayınca güneş de huysuz agresif sağa sola bulaşan bir adam oldu. milli takıma gidince acaba tekrar herkesi kucaklar mı dedim. ama o beşiktaşlı kafasında kalmış ve üstüne de federasyonun tetikciligini yapıyor. artık kendisine en ufak bir sempatim kalmadı. tabii ki milli takımda olduğu için başarılı olsun hep desteklerim ama artık gözümde sıradan hocalardan farkı kalmadı.
 • 2958
  gözümde saygısının yitirmiş şahıs..
  zamanında bir trabzon başkanı “ siz onun dışarıda ki eğitimli, efendi haline aldanmayın, bir gerçekten kendisini tanısanız” gibi laflar etmişti. şimdi içi dışı bir oldu kıskanç muhterisin.

  baskı altında gene tökezleyip şaftı dağıtacak.
  hesap sorulacak işbirlikçiler listesine girdi bir kere. bekliyoruz ..