• 2787
  bjk gibi eti belli budu belli şerefli üçüncülüklerin kulübünü iki kere arka-arkaya şampiyon yapmasına ve tarihlerinde ilk kez şl grubundan çıkarmasına rağmen beşiktaş taraftarlarınca her şeyin suçlusu ilan edilen teknik adam. bakan da zann edecek ki bunlar her sene 20 puan farkla şampiyon oluyordular, şenol geldi bunları tökezletti.
 • 2790
  milli takıma sırf galatasaray'dan oyuncu almış olmak için emre taşdemir'i çağırmış.

  biz galatasaraylı olarak doğrunun yanındayız. yanlışa yanlış deriz. şu emre taşdemir'in milli takımda işi ne allah aşkına? hem de 3. sol bek olarak alınmış kadroya.

  bir önceki seçimlerde alınmayan nazım sangare bu kez kadroya çağrılmış. çünkü antalyaspor baya bir eleştirmişti oyuncumuz neden alınmıyor diye. nazım hak ediyor orası ayrı.

  beşiktaş'ta oynatmadığı, yerine necip'i tercih ettiği oğuzhan'ı da almış. allah bilir ilk 11'de de başlatır. madem bunu aldın necip'i de alsaydın kadroya.

  trabzon'da harika performans sergileyen abdülkadir parmak kadroda yok. şimdi trabzonlular eleştirmeye başlarsa bir dahaki seçimlerde kesin kadroya alırlar. hem de kötü oynasa bile. çünkü burada işler böyle yürüyor.

  cidden abdülkadir olsam ve emre taşdemir'in, oğuzhan özyakup'un, 38lik sakat emre belözoğlu'nun olduğu kadroya çağrılmasam bir daha milli takım forması giymezdim heralde.