• 2000
  her ne kadar kaçırdığı şampiyonluklar (trabzonspor) akla gelse de kendisinde inanılmaz kura şansı vardır. belki de bu iyi hocalara verilen bir adalettir. 2002 yılında şenol güneş varken kostarika, çin, senegal, güney kore gibi takımlarla oynayarak 3. olmuştuk. sonrasında 2004 elemelerinde meşhur fanatik manşeti ''çek bi letonya'' ile cidden kurada letonya'yı çekmiştik. beşiktaş'ın başında 2 senedir dişine göre rakipleri çektiğini hepimiz görüyoruz. bence sırada basel, shakhtar veya sevilla var. sekmez atın fava.
 • 2003
  bu adamların olduğu ligde hala tudor'la falan uğraşalım. net şekilde 2015'den sonra kurduğumuz berbat kadrolar, getirdiğimiz yetersiz hocaların ceremesini çekiyoruz. bu sürede de bunlar ortalığı boş bulup şampiyonlukları aldılar işte.

  birde bu adamların karşısına teknik direktör olarak blanc'ları falan çıkarma hayali var bazılarının. sonra maç sonlarında tudor gibi abuk subuk konuşmalar duyarız. skorlar aleyhimize olduğuyla kalır.

  hala inatla kurt hoca getirmiyoruz ki bizim camiamız için bu isim zaten belli.
 • 2005
  "çok rotasyon yaptığım için eleştiriler haklı olabilir. futbol tartışmaya açık bir oyun. 2 puanla avrupa ligi'ne giden takımlar var. biz 7 puanla gruptan çıkamadık."
  şenol güneş

  şu lafı söylemeyi uygun görmüş sonradan görme seviyesiz. sorsan efendidir, ama tabi sadece işine gelince. bir sonraki turda bayern’i çekip, iki maçta da 5’er tane yemesini umuyorum.