• 141
  https://mobile.twitter.com/.../1268922081833635841

  bu videoyu goygoya 10 dk. ara verip tüm renkdaşlarımızın izlemesi lazım.

  sesindeki dalgalanma, nefesini kontrol edemeyişi, söylediklerinin alt metninde yatan anlamları derken bence çok büyük rezilliğe imza atmış. buna rağmen fenerbahçe resmi sosyal medya hesabı paylaşmış bu saçmalığı. bilemediğimiz çok farklı bir kavga var bence. kulübü geri dönüşü olmayan altından kalkamayacağı bir pozisyona sokuyorlar. bunu umursayan da yok. nihat özdemir'i fetö ile itham etmek, köşeye sıkıştırmak şike sürecinde kulübü idare eden en yetkili kişiyi cevap vermeye zorlamak akıl işi değil. adamın tepesi atsa "ben olmasam..." la başlayan bir cümle kursa neler olur, kimse farkında değil. damadı fetöcü olan birisinin sicili temiz olmayabilir ama siyasi hamleler yaparken uzun vadeli hesaplar yapılması lazım.

  ali koç eğer biraz yöneticilik becerisine sahipse bu konuda semih özsoy'u harcayıp orta yollu açıklamalarla yoluna devam etmeli. eğer fatih terim kompleksiyle fatih hoca gibi davranmaya çalışıp yanımdaki adamı satmam diyip o da bir cephe açarsa bizim için 2000 yılından daha güzel hatırlanacak hadiseler yaşanabilir.

  fenerbahçe camiasından nefret ediyorum. yine de fenerbahçeli çocuklar için daha güzel bir kulüp olsunlar da rekabet edelim isteğimi kaybetmemeye çalışıyorum. azalarak bitecekler bu gidişle.
 • 142
  e o halde belki de en uzun süre görev alan başkan yardımcınız fetöcü mü semih? doğru mu anlıyorum? bak futbolcunuz demedim; hiyerarşinin en üst basamaklarından bahsediyorum. sahi 2 milyon cemaat mensubumuz var diyen geçmiş yönetime; türkçe olimpiyatlarına sponsor olmuş mevcut başkana diyeceğin başka söz var mı?

  dinliyoruz kardeşim anlat. çayı taze demledik, çekirdeklerimizi aldık. ekranlara kilitlendik.