• 8
    15 ocak 2011 galatasaray ajax maçında ikinci yarının ortalarında servet çetin'in yerine oyuna girmesiyle galatasaray a takımında ilk ve son kez boy göstermiştir. bu maçın aynı zamanda türk telekom stadyumu'nun açılış karşılaşması olması da ilginç bir detaydır.

    oyuna girdikten sonra kendisini bir diğer altyapı ürünü olan semih kaya ile karıştırmış, soyadı konusunda büyük bir itlafa düşmüştüm. malum hamburg maçlarında tercih edilmeyen, sonrasında aynı sezonda şampiyonluğun tükenme noktasına geldiği belediye deplasmanında ilk 11'de yer almasıyla şaşırtan ve sarışın bir tipte olan oyuncunun bu derece evrimi beni şaşırtmıştı epey. zira spiker ilker yasin de ilk kez a takım formasını giydiğini belirtince bende sigortalar iyice atmıştı.

    nitekim maç bitimine kadar kafamı kurcalayan bu konuyu maç bittikten sonra internet üzerinde teyit ettirerek doğrusunu hatırlamam uzun sürmedi. semih oğuz olsa olsa semih kaya'nın regen hali olabilirdi zaten.

    bahsettiğim maçın oynandığı tarihten itibaren tam 1 yıl 1 gün sonra sözleşmesi feshedilmiş ve galatasaray ile bir bağı kalmamıştır. o günden sonra ise yeni malatyaspor, adıyamanspor, van büyükşehir belediyespor senin, zonguldak kömürspor, altındağ belediyespor, yozgatspor benim gezip durmuş.

    bu da hafızamın derinliklerinde tam olarak kaç mb yer kapladığını bilmediğim gereksiz oğlu gereksiz bir bilgidir.