• 7259
  https://youtu.be/PcVY_u8dXZU

  müzik videoya cuk oturmuş resmen gülmemek elde değil.*

  kendisini tanımak için yukarı da ki kısa skills videosu yeterlidir. keşke şu videoyu fatih hocaya izletebilsek ondan sonra da yorumunu alsak ne güzel olur. belki neden gelmesin diye düşünmemizin sebebini anlar.
  ayrica semih kayanın adını ne zaman duysam tomas ujfalusi ismi aklıma gelir. adam bizde oynadığı yıllar da 2 kişilik oynamış resmen...
 • 7260
  yabancı sayısı 3 e inse, bedava oynasa dahi kapıdan içeri sokulmaması gereken eski topçumuz. semihi çok severim, galatasaraylılığından da zerre şüphem yok, ancak bunca yıldır bırak kendini geliştirmeyi, sürekli geriye giden ve işine saygısı olmayan bir adamın artık galatasaray'a vereceği hiçbir şey yoktur ve alttan gelecek gençlere de öğretecek hiçbir şeyi yoktur. kendisi için dileğim, iyi ol mutlu ol sağ ol ama bizden uzak ol. çok seviyorsan galatasarayı, bizim gibi tribünden destekle.
 • 7261
  https://www.youtube.com/...amp;feature=youtu.be
  adam kariyerinde 262 maç oynamış 5 hatasını video yapıp yüklemişler.

  çok mu matah stoper? bizi kurtarır mı? kesinlikle hayır.
  luyindama ya da marcao'yu keser mi? kesinlikle hayır.

  ama böyle bel altı videolar hazırlanmasına da karşıyım. bu adamın iyi kötü takıma bir emeği var, takıma karşı herhangi bir saygısızlığı da yok, o yüzden de böyle aşağılanmasına karşıyım.
 • 7263
  kendisi tabi ki ahmet çalık yerine düşünülüyor. ancak nedense kaan ayhan yerine alınacakmış havası veriliyor. emin'i bizde yedekte çürütmek istemeyip oynayabileceği bir yere gönderip rotasyon için semih'i kullanacağız. bence gayet normal bir hamle uygun bir maaşla.

  ayrıca 14 nisan 2019 fenerbahçe galatasaray maçında donk ile birlikte maça çıkmış ve çok iyi olmasa da idare eder bir oyun sergilemişti o atmosferde.
 • 7264
  semih kaya 1. ligde oynayabilecek bir stoper. süper lig için hele galatasaray için yetersizdir ve ahmet çalık’tan hiçbir farkı yoktur. zamanında ahmet çalık alınmasın diye çok bağırdık ama dinleyen olmadı şimdi de semih kaya için aynı hataya düşülüyor. ben artık bunların bir hata olmadığını düşünmeye başladım.

  kritik pozisyonlarda hep kaybeden taraf olurlar hem semih hem ahmet çalık. emin bayram her ikisinden de iki gömlek daha üstün bir stoper. sadece bir-iki ay oynamaya ihtiyacı var.
 • 7265
  ne çok iyi, ne çok kötü, orta karar bir stoperdir. çok iyi bir çıkış yakalamış ancak devamını getirememiştir.

  ancak bu onu tff 1.lig stoperi yapmaz. başarıyla çıkardığı onlarca cl maçı, lig maçı var bu adamın. kimse gelsin birinci stoper olsun demiyor. hem ücreti hem kalitesi ahmet çalıktan iyidir. çok da sağlam galatasaraylıdır.

  giderken de kem küm etmemiş, klübüm para kazanacaksa, gitmem gerekiyorsa giderim demiştir. şimdi de makul bir ücrete takıma katılması muhtemeldir. büyük ihtimalle 3lü savunma deneyeceğimiz ve tonlarca maça çıkacağımız bir sezonda, geniş kadroda görmek isteyeceğimiz bir savunmacıdır.
 • 7266
  https://twitter.com/...s/851497615321702401

  lafa gelince gençlere sahip çıkılsın diyen ve üstüne çalışarak hak ederek forma alınsın değil de yabancı sınırı 1 olsun diyen semih kaya... ne kadar "iyi" bir eğitmen olduğunu da görün. zaten birkaç sene sonra ya yardımcı antrenör yapılır ya da altyapının başına getirilir. burada da insanlar sevinir içimizden biri ya galatasaraylı ya takıma abilik yapar ya diye. eleştirenlere de "zaten yardımcı antrenör ne iş yapıyor ki yaa" diye tepki gösterilir.

  bu sezon da gelsin gelsin yine milyonları bulan "cüzi" bir sözleşmeye imza atıp boş sözleşmeye imza attı haberleri çıksın. emin'in önü tam kapanmadı çünkü biraz boşluk kaldı gibi sanki. gerçi gerekirse taylan'ı stopere çekeriz(bu ironinin yaşanmış olması...) gene hallederiz bir şekilde. mesela sabri de yıllık 1.8 milyon euro kazandığı bir sözleşme imzalamıştı ama boş sözleşmeye imza attı haberleri çıkmıştı. yıllar sonra kendi de öyle olduğunu iddia etmişti. ve o arkadaşımız da elinden gelenin fazlasını yapmakla övülmüştü. https://www.haberler.com/...ladi-8355777-haberi/

  her daim elinden geleni yapmakla savunulan adam gibi adam futbolcularımız göbekli. https://www.milliyet.com.tr/...yi-salladi-2618262/5 su içseler yarıyor azizim tüh...

  ülkemizde taraftar kandırmak çok kolay. göbekli olsan bile topsuz oyunda kendini bir gram geliştirmesen bile video analiz yapıyor diye teknik direktörden şikayetçi olsan da liyakat, hak ve futbol düşmanı minimal yabancı sınırı taraftarı olsan da ekstra antrenman yapmayı bırak mevcut antrenmanları bile hakkıyla yapmasan da haftada bir gün sahada çırpınıyormuş(onun da çoğu boşa ve hatalı) gibi yapıp iki üç galatasaraylıyım lafı çaktın mı bayrak adam oluyorsun. en azından "elinden geleni yapıyor çocuk ya ehe ehe" oluyorsun.