• 15888
  formayı çıkardığı sezon hem bu saygısızlığı hem de geçmek bilmeyen formsuzluğu yüzünden ümidi kestiğim futbolcuydu. o zamandan beri her transfer döneminde gitmesini bekledim olmadı. bizim taraftarlar olarak bir kusurumuz var bir dönem iyi performans göstermiş bir futbolcudan uzun süre vazgeçemiyoruz canhıraş savunuyoruz selçuk buna en iyi örnektir son birkaç seneye kadar eleştirilemez statüsündeydi aksi yönde görüş bildiren kişiler linç yiyordu.
 • 15889
  kendisinin savunulmasının daha birkaç gün evvelinde arda, son dönemde fatih terim ile alakalı yaşanan durumdan bir farkı yok.

  kimisi zannediyor ki burada bazı insanlar fatih terim gibi, selçuk gibi insanları savunmak için canhıraş mücadele veriyor. yok böyle bir şey. yani vardır bazı insanlarda bilemem ama benim açımdan yok. ben fatih terim'i şu ana kadar birçok durumda savundum mesela, ama arda konusunda da tepkimi koydum.

  aslında mevzu şu, eleştirirken o denli bokunu çıkarıyoruz ki antipatik olmaya başlıyoruz, o kadar antipati toplayınca da haliyle bir savunma psikolojisi gelişmeye başlıyor. pasta kesmeler, sarbiler bilmemneler. eleştireceğimiz insana her başlık altında olmamış olaylar üzerinden kendi çapımızda geliştirdiğimiz argümanlarla espri kasma amaçlı sallarsak, haliyle birileri de diyor ki "dur bi birader, tamam kötü performans gösteriyor da adamı bu kadar gömmeye de gerek yok."

  bu yüzden, topu hep savunanlara yahut eleştirenlere atmazdan evvel, sizin gibi düşünmeyenlerin de olabileceğini aklınızda bulundursanız yeter.
 • 15891
  galatasaray'a en az arda turan kadar zarar vermiş pasta kesici.

  eyvallah arda gibi milletin eşine dostuna atlamaz, boyundan büyük işlere kalkisip siyaset yapmaz, kavgaya gürültüye karışmaz ama galatasaray'daki onlarca futbolcunun hakkını yemiştir. beş senedir hiçbir şey yapmadan milyon eurolar götürmüş, alternatif oyuncuların hakkını gasp etmistir.
 • 15892
  formayı çıkarttığı gün galatasaray futbol takımı ile gönül bağını bir anlam da bitirmiş olup futbolu da bıraktığı günu o gün olarak kabul edebiliriz.

  eger ki o gün ki hareketinden vazgeçmeyip gitseydi takımdan şuan ki halinden daha çok seveceğimize saygı duyacağımıza taraftarlar olarak bahse girerim.