• 15288
  skoru alıp, tempoyu düşürme ihtiyacımız olan maçlarda, son 10-15 dakika oyuna girip, yan pas, geri pas yapıp skoru tutmamıza yarayacak futbolcudur. daha da fazlasıni beklememek lazım. ilk 11 başladığı maçlarda da zaten düşük tempomuzun sebebi kendisi.

  el freni aşamasını geçip, baya yüksek kaliteli karbon seramik fren diski mertebesine ulaşmıştir, hani şu 300 km hızla giderken 4 saniyede arabayı durdurabilenlerden.
 • 15289
  sakalsız performansı daha iyi olan oyuncu. bir düşünelim ilk geldiği 2 yıl sakalsızdı, sonra sakal uzattı performansı düştü. son yıllarda yeniden tıraş oldu ve ne çok iyi ne çok kötü bir performans gösterdi. benim tahminim sakalın yüzünde yarattığı ağırlıktan dolayı fazladan enerji harcıyor, tıraş olunca da bu enerjiyi futbola verebiliyor.
  not: bu entry alkollü yazılmıştır.
 • 15290
  ben biraz olumlu bakıyordum selçuk meselesine de yani selçuk bildiğin bitmişliğin de ötesine geçmiş. artık doğum günü pastası bile kesmemesi gerekir.

  anlamadığım yetenek geçici klas kalıcı klişesini bile klişelikten çıkaracak. yani o frikikleri atan selçuk, o pasları atan selçuk 20 metreye pas atamaz hale geldi.

  çoğu kişi de yazmış, 39'luk emreye bak bir de bizim selçuk'a bak.

  yazık be kaptan.

  edit: form yerine yetenek yazmışım.
 • 15292
  bu adamın sahada vermiş olduğu zararı geçtim artık hem stadyumda hem tv başında, orada burada galatasaraylının olduğu her yerde isminin anılması bile psikolojiyi bozmaya yetiyor artıyor. suyun karşı tarafı saha içini toparlasın tribünler ile bağ olsun diye 40 yaşındaki çirkefi alıp takıma getiriyor verdiği performans ortada biz ise takımın ve tribünün kimyasını bozsun diye bu adamın sözleşmesini uzatıyoruz ve yetmezmiş gibi sezonun açılış maçına ilk 11 başlatarak ödül veriyoruz.
 • 15293
  manisa, trabzon ve galatasaray'da ki ilk zamanlarında yaptığı defans önünden ilmek ilmek oyun kuran halini ve uzun top atma tekniğini genç ortasaha oyuncularımıza öğretmesi artık kendisinden en büyük beklentimdir. kendisine er yada geç 11'de şans vereceğimizin farkındayım o zamanlar için bile kendisinden bir şey beklemiyorum ama atalay'ın enerjisi selçuğun tecrübesiyle gelişirse en azından rotasyon için kafamız rahat eder.
 • 15295
  herhangi bi mezardan herhangi bir ceseti çıkartıp orta sahaya koysak o rahmetliden daha fazla katkı veremeyecek olan orta sahadaki canlı. bakın futbolcu veya oyuncu falan demiyorum, çünkü artık tek özelliği nefes alıp vermesi. sahaya çıkacaksa da diğer 9 futbolcumuz parçalı ile çıkarken,* kendisi kefen ile sahaya çıksa sırıtmayacaktır. o derecede bitiktir.
 • 15300
  özellikle 2015'ten sonra fizik olarak bu denli düşmesini anlamlandıramadığım futbolcudur. daha çok çalışıp kas kütlesini artırması veya bir orta saha için yeterli düzeyde tutması gerekirken sürekli zayıflayıp geriye gitmesi direkt olarak oynadığı takıma, başarılı kariyerine, yeteneğine saygısızlıktır. bu sene bile sözleşme imzalaması manasızdı, seneye teşekkür edip uğurlamamız gerekiyor.
 • 15302
  melo ile oluşturdukları tandem fenerbahçe'ye dönmüş psikolojik ibrenin bize kaymasında başrol oynar, kabulümdür. lakin kendisi galatasaray efsanesi değildir.

  selçuk inan 28 yaşında, bir derbi maçı esnasında, o kutsal formayı çıkarıp 41 yaşına kadar premier league'de üst seviye top oynamış yardımcı antrenörüne uzatmıştır.

  kendisi kısa bir dönem harika bir futbolcuya evrilmiştir, ama benim efsanem değildir. benim efsanelerim arma için vücudundaki son glycogen molekülü ile savaşan her oyuncudur. buna gökhan zan dahildir. hagi artık eski hagi olamayacağını anladığı an, ceketini alıp çıkmıştır.

  bülent korkmaz, hakan şükür (ah be şaban), hagi, melo ve muslera; bu oyuncular benim için galatasaray efsaneleridir. penaltı kullanmaya bile mecali kalmamış 34 yaşındaki bir 'kaptan' hiç değildir. hele ki kendisinden 1 yaş küçük james milner lactate testlerinde bütün takım arkadaşlarını geride bırakırken.

  bu sektörde bireylere duygusal olarak fazla bağlanmayın - bizim sevdamız galatasaray.
 • 15304
  kendisi 182 boyunda, 34 yaşındadır. sanırım 30 yaşından beri fiziken bitik kendisi.

  selçuk'u hep incelerim sağlık kontrolü fotoğraflarında. kendisinin düşüşünün üç ihtimali var:
  1- teknik ekip ve kendisi core kaslarının varlığından bir haber.
  2- kendisinin core kasları yok.
  3- kendisi tembel.

  ben üçüncü şık üzerinde duruyorum. ya selçuk, onlar nasıl oblikler? nasıl bir karın o? bacakların zaten rezalet durumda, yani bacak kasları yok sanırım selçuk'un. onu geçiyorum. ya en azından core kısmı kuvvetli olsa beli çabuk dönecek, kıvraklığı yerinde kalacak. yani tamam bacaklar iptal, kalça kısmın iptal. şutlar falan geçtik artık. ama bari core olsun. çabuk düşme hemen, sağlam kalabil.

  selçuk'ta 4 yıldır yok core kasları herhalde.

  http://3.bp.blogspot.com/...nan+galatasaray4.jpg
  https://i.hizliresim.com/G03kdN.jpg

  kral fiziğin hiçbir zaman iyi değildi de ayıp olmuyor mu bu cılızlık artık hayır 180 de boyun var yani sıfırdan ben mi gelip öğreteyim core kaslarının önemini, glute-üst bacak kombinasyonunun şutunu nasıl sağlam tutacağını falan?

  ben bu adamı görmeye dayanamıyorum. ya ben bu adam yüzünden galatasaray adına heyecanlanamıyorum kardeşim.

  birileri çıkacak bu adamı oynatacak. sonra o maç kaybedilecek. sonra ben üzüleceğim. üzülemiyorum. çünkü biliyorum bu adam oynayınca eksik mücadele edeceğiz. ben bu adamı sahada görünce fm falan açıyorum. bari kendi hatamla bir şey kaybedeyim de ekran başında sinir hastası olmayayım diyorum.

  bu adamın her şeyi batıyor artık bana. pas hatası da, millete pasta yedirmesi de, o rezil haldeki fiziği de, penaltı atmayı becerememesi de. yeter be.
 • 15305
  ayhan akmanı hatırlatmıştır nedense. kariyerinin zirvesini de galatasaray da yaptı dibi de galatasaray da gördü. seveni olduğu kadar antipati duyanı da çoktu, mizaç olarak da zaten sempatik değildi. baktı ki artık gitmiyor, sahada kendisini bulamıyor orada vazgeçti, diretmedi çok. kendisine de camiasına da saygılı oldu. nedeni basit çünkü aklıyla fiziği ayrı telden çalıyordu. selçuk inan'dan da aynısını beklerdim. zaten taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanmışsın, zirveyi görmüşsün kariyerinde daha fazlasının olmayacağını bildiğin yerde dur diyebilirdin. itimadını yitirmeyi kendisi istedi.