• 15281
  2019-20 sezonun başlaması itibariyle sonradan oyuna girse dahi takıma hiçbir katkısı olmayacak orta saha. fizik sıfır, tempo sıfır, çabukluk sıfır. en iyi yaptığı şey de penaltı ve frikik atmaktı, onda da ne kadar köreldiğini acı bir şekilde gördük. varlığına aldanıp da son bir orta saha transferi yapmamak gibi bir gaflete düşmeyiz umarım.
 • 15283
  bir profesyonelin böylesine yaşadığı bir düşüşü kabul edemiyorum. yaşı 40 bile olsa böyle oynamaya hakkı yok. sen profesyonelsin! her antremanda 2 saat çalışıyorsan ve düşmeye başladığını hissediyorsan. antreman sonrası 30 dakika düştüğünü hissettiğin yere 30 dakika daha çalışman lazım.

  hatırla 35 yaşındaki drogbaya çarpan burak yılmaz neredeyse sakatlanıyordu! totti 40 yaşında futbol oynarken gençlere madara olmadı. pavel hovarth senin eski futbolcun 39 yaşında takımının kaptanı ve ilk 11 oyuncusu olarak profesyonel olarak oynuyordu. emre belözoğlu sev-sevme, sakatlığı yoksa ve sahadaysa hala kafa kafaya top oynuyor. eski hızında olmasada pas kalitesi, pozisyon bilgisi yetiyor.

  senin bu şekilde düşüşünü kabul etmiyorum. mesleğine ihanet etmişsin resmen!
 • 15284
  kendisi profesyonel olmadığı için tabi ki de bu derece düşmesi hatta düşme de değil yok olması gayet normaldir. ne kendine bakan ne de fazla çalışan bir adam olduğunu zaten düşünmüyorum.
  futbol kendisini bırakalı 4-5 sene oluyor. zaten fiziken hiçbir zaman iyi bir oyuncu değildi. yaşının verdiği etkiyle sadece diriydi ee yaş ilerleyipte dirilikte gidince zaten fiziği yeterli seviyede olmayan ve çalışmayan birinin de düşüşü gayet normal. kazandığı paraları hak ettiğini düşünüyor mu acaba kendisi. emre belözoğlu kendisinden, kendine bakma anlamında ve tabi ki karakteri hariç bin kat daha profesyoneldir ki bunu da 40 yaşında hala futbol oynamasından anlayabiliyoruz. seçlukun kariyeri zaten 4 bilemedin 5 seneden ibaretti ve bitti. ama ne yazık ki hala bu işten para kazanıyor. çok vefalı bir kulübüz (!) nefret boyutunda sevmiyorum kendisini.