• 14823
  şu "maaşında indirim yapmayı kabul ederse" kalıbını sürekli kullanıyorlar cidden. bir lütuf gibi bahsediyorlar kendisi için. sanki selçuk buna karar verecekmiş gibi. bunu yazanlar utanmıyor mu kafaları hiç çalışmıyor mu cidden diyeceğim ama ne desek nafile zaten. bu tarz haber çıkarınca yönetim selçuk'a okkalı bir teklifte mi bulunacak yani onu da anlamak güç.

  indirimi geçtim belki şu an aldığı maaşın dörtte birini verecek başka bir kulüp bile bulamaz bu saatten sonra. galatasaray ne sunarsa kabul etmek zorunda. etmiyorsa güle güle.

  kaptanımız.
 • 14829
  selçuk inan'in futbolu bırakmasını istemekle beraber gs sözleşme yenilemezse kendisi de ben oynayacağım derse en az 1.5 milyon euro maaş teklif edecek takım fenerbahçedir. 1 milyon maaş teklifi de bjk'den gelir. şenol ayrılmayacak olsa bjk 2 bile verirdi. yalnız şöyle de bir durum var. serdar aziz için bile 2.3 milyon euro menejerlik dahil alacağı olan bir futbolcuyu gormusken, selçuk bu sezon maaş bile alamamış olabilir. hamit altıntop ile yapılan gibi alacaklarının üstüne 200 300 bin euro eklenerek 2 yıllık sözleşme yapılır gibime geliyor. tüm bunların dışında gs ya da selçuk ile ilgili ne zaman olumlu bir hafta geçse arkasından hemen sözleşme muhabbeti çıkıyor. bu konuda medyanın da taraftarı kaşıdigini düşünüyorum.
 • 14831
  2018-2019 sezonu garanti maaşı 3 m euro. ilk onbir çıktığı maç başına 25 bin euro alıyor.

  biz zaten 4-5 yıldır bu sözleşmenin biteceği günü sayıyoruz. bundan sonra galatasaray'da kalmak ve pasta yedirmek istiyorsa maaşında indirim değil aslında geri ödeme yapması lazım ama illa ki kalsın deniyorsa da alacağı ücret sembolik olmalı.

  sembolik derken 3 m euronun yanında sembolik. misal 1 milyon tl yıllık garanti ücret ve lig maçları için 50 bin tl. kupa maçları için 20 bin tl maç başı ücreti gibi.

  en azından yeni transferlere bu takımın kaptanı bile bu ücreti alıyor diyebiliriz.

  selçuk da hak etmeden aldığı 10'larca milyon tl.nin hatırına herhalde ses etmez. yoksa buyursun gitsin. florya'nın çıkış kapısı belli.
 • 14832
  kendisiyle sözleşme uzatılmasına karşıyım. ancak hamit altıntop örneğindeki gibi uzatılırsa bunu kabul edebilirim. yani selçuk inan'a bu seneki maaşının ciddi bir kısmı yatırılmaz. yatmamış alacağının üzerini çizmiş gibi yapıp o alacağı karşılığında seneye de kadroda olur. böylece kasadan fazladan bir şey çıkmamış olur. ben selçuk inan'ın da bu teklifi kabul edeceğini düşünüyorum. özellikle son 2 yıldır kazandığı parayı hiç haketmediğinin kendisi de farkında çünkü.
 • 14833
  bu sezon oynadığı maçların çoğunda faydalı oldu. hocam ve takım arkadaşları da kendisini çok seviyor bunu görmek çok da zor değil. yönetim ne teklif ederse selçuk kabul edecektir. eğer teklif gelmezse galatasaray'dan ayrılır. inşallah indirime gitmez gibi düşüncelerin de bir nefret belirtisi olduğunu düşünüyorum. selçuk'a maaşında indirime gidilmesi basında çıkan haberler haricinde kulüp tarafından hiç gündeme getirilmedi zaten. eğer böyle bir şey istenseydi de fedakarlık yapmasaydı hoca zaten üstünü çizer kondisyoner falan uğraşmazdı.

  uzun lafın kısası galatasaray isterse selçuk kalacak, istemezse gidecek. selçuk da böyle söylemişti zaten bir röportajında. basında çıkan haberlerle nefreti yüzünden mantıklı düşünemeyen taraftarı kışkırtmak zor değil. her iyi maçından sonra böyle haberlerin çıkması da ne tesadüf...
 • 14834
  ilkeli bir takım olacaksak selçuk inan’ın kesinlikle takımla ilişkisinin kesilmesi gerek. çünkü bundan sonra uzun süreli sözleşmeler yapıp yatan futbolculara bir mesaj verilmelidir.

  hiç kimse galatasaray’ı sö-mü-re-mez. buna izin verilemez. ondan hiçbir fayda da beklenmemeli ve istenmemeli. tam dört yıldır galatasaray’ı sömürüyor selçuk inan. bu çok net.