• 13188
  enteresan bir olaya konu olmus futbolcu. ya daha 4-5 ay once arda turan kendisi icin instagram'da resmini paylasip ''ama o bizim kaptanimiz'' demiyor muydu?*

  buradan su sonuclar cikabilir.

  1- ya arda turan ciddi sekilde adam satma potansiyeline sahip. dun ''kaptanim, kardesim'' dedigi adami bugun harcamakta tereddut etmiyor.
  2- ya arda turan kendisini galatasaray ile adi anilmasi icin, galatasaray'a ucundan da olsa bir sekilde dokunabilmek, ''bak ben galatasarayliyim'' pr'i verebilmek icin kullandi, atti. hatta belki de bastan beri oyle bir samimiyet yoktu, arda oyle gosterdi. amac taraftar tepkisini yumusatmak ve ''neyse arda galatasarayli neticede'' dedirtmekti.
  3- selcuk inan'in, fatih terim'in geri donusuyle beraber terim ile arasini duzeltmesi ve hatta yaninda yer almasi, imparator arda turan'i ofkelendirdi.* fatih terim'in surekli vurguladigi ''bazi oyuncular yuhlaniyor; ama biz oynatirsak taraftar bagrina basar.'' diye mesaj verdigi kisi selcuk inan hatta. burada bir yakinlik var ve twit atacak kadar terim kompleksiyle hareket eden arda, selcuk'u sildi. muslera da bu yonden olaya dahil oldu.
  4- selcuk inan; bilmedigimiz bir hareket ya da tavir cizdi ve arda turan ile iletisim koptu.

  4 benim gozumde en ihtimali dusuk olan olmakla beraber; diger 3 ihtimal baya baya mumkun gibi.
 • 13189
  arda turan'ı çok iyi şekilde kullanıp atmış maestromsu.

  selçuk, yakın çevresine ben galatasaray'da selçuk oldum ve hiçbir şekilde galatasaray dışında bir yere gitmem diyerek hafiften arda'ya göndermede bulunmuş. bu konusma kulaktan kulağa yayılınca da arda kardeşimiz bu konusmayı çok içerlemiş.

  arda , zamanında eleştiri yağmuruna tutulan selçuk'a adam adam diye instagram üzerinden methiyeler düzerken selçuk tarafından bu şekilde sağlam bir tokat yemiş ve selcuk'u da listesinden silmiş.

  dipnot: selçuk kardeşim, kendini ne kadar yırtarsan yırt umurumuzda değil, bu tip basit şovlar yapman taraftarı sana yakınlaştırmayacak. sözleşmen bitsin ve defol git artık!