• 225
  sosyal medya hesaplarından şöyle bir açıklama yayınlamış olan abimiz.

  --- alıntı ---

  haftalardır darbe söylemleri ayyuka çıktı.

  12 eylül 1980 darbesi yapıldığı zamanı yaşadım ve hatırlıyorum.

  12 eylül 1980 darbesinden sonra o zamanın cia türkiye şefi olan paul hanze abd başkanı jimmy carter'a "bizim çocuklar darbeyi başardı." diye haber verdi. 15 temmuz'da da abd'nin çocukları nato ve fetö eliyle katliam yaparak halkımızın üstüne bombalar yağdırdılar.
  halkımız parti, takım, din, ırk ayırt etmeden, tüm dünya'ya, şanlı milletimizin bu darbeye nasıl karşı koyduğunu gösterdi.
  yine bu amerika'nın çocuklarının fetö, nato veya başka kılıkta darbe teşebbüsünde bulunacakları gizli açık her ortamda konuşuluyor.

  evet, bu sefer 15 temmuz gibi olmaz!

  bizler de mekteb-i sultani gibi geri dönmemek şuuruyla ve arzusuyla sokaklarda ve olmamız gereken her yerde olacağız!

  --- alıntı ---

  https://twitter.com/...619477979136/photo/1
 • 228
  tribünlerimizin tartışmasız tek lideridir abimiz, önceden ben de ön yargılıydım ultraslan oluşumuna ve reise, ama içeriye girdikten sonra fikrim değişti. bulunduğum üniversitenin ultraslan uni temsilciliğini yaptım bir süre, bu insanlar cidden hayatını galatasaray'a adamış insanlar, yemiyorlar, içmiyorlar, stad stad, salon salon tüm ülkeyi dolaşıyorlar armanın peşinde. sucuk tayfa diye sallayanlar, ultraslan'ın günlerce uğraşıp emek verip hazırladığı kareogrefileri sahiplenip ortamlarda arkadaşlarına hava atıyorlar. başka bir argüman da alpaslan abiden sonra ultraslan bozuldu söylemi. ultraslan hiç bir zaman değişmedi, gün geçtikçe daha da büyüdü güçlendi. alpaslan abimiz sağken de tribünün lideri reisti, bundan sonra da öyle olacak. bu insanları sevmeyebilirsiniz ama galatasaray için bu kadar emek harcayan insanlar hakkında konuşurken biraz saygılı olalım. yaşasın tam bağımsız ultraslan!
 • 229
  https://twitter.com/...790619477979136?s=20

  ortada fol yokken, sadece yusuf kaplan adında (ki kendisi eramus'a orgasmus demiş daha sonra kendi kızı paris'e erasmus kapsamında eğitime gitmiştir.) bir zatın, kaale almaya gereksiz saçma sapan iddiaları üzerine tutup darbe bildirgesi hazırlamıştır. hadi demokrasi aşkı desen; "demokrasi çok tehlikeli bir laf allah muhafaza! ne demokrasisi, biz şeriatciyiz. demiş cübbeli ahmetin ismailağa cemaati’ne bağlı dirayetli toplum geliştirme derneğinde fotoğrafları çıkmış bir şahıs. hadi içinde insan hakları aşkı var desen; pembe reis lakablı sedat pekerle fotoğafların çıkmış. darbe olmasına herkes karşıdır ama zamanlaması manidar geldi.
  http://gss.gs/1SG
  http://gss.gs/B0d
 • 231
  https://twitter.com/...790619477979136?s=20

  siz kimsiniz ki soyismi gibi şirin mi şirin, kimseye minnet etmeyen abimize laf atıyorsunuz üleynnn 11!1!1!!11!

  hepimiz at kokarız ama o sucuk kokar siz kime ne anlatıyorsunuz yürü be reyiiiiiz, abimiiiiiz, völeleeeey 1!1!11!!1!!1!

  tez zamanda kulüpten nemalanan diğerleri gibi defolup gitmesi dileğiyle, namıdeğer 'sucu'kçu.

  ha bir de bilmem bu arkadaşlar için ne kadar önemli ama yaşasın fikri hür vicdanı hür galatasaray!

  edit: ortamlarda koreografilerden değil tuttuğu kulübü tevhik fikret'in değerlerinden yürüdüğü için hava atan bir galatasaray taraftarı hezeyanı.

  takımı taraftar, yönetim, oyuncular ve teknik heyet değil sucukçular özel sucuk güçleriyle şampiyon yapıyormuş bak bak :d bu entryi takım elbisemi giyerek yazıyorum. *
 • 232
  sucukcu diyenler rüyalarında görse, sonraki gece saygıdan takım elbise giyip yatar. kendini, hayatını galatasaraya adamış ultraslan ve reis icin sosyal medya üzerinden sallamak,konuşmak en kolayı. hayatını galatasaray üzerine kurmuş bu insanlara sallayanlar, galatasaray icin ne yapıyorlar? en fazla gs storeden 50-100 tl alışveriş. sucukcu dediginiz insanlar 2 senedir bu takımı şampiyon yapıyorlar haberiniz olsun.
 • 234
  kim olduğunu, ne iş yaptigini bilmem ama aşırı gereksiz bir twit atmis zat. hangi medeni ülkede bir taraftar grubunun üyesi durduk yere darbe temali twit atar? bu nasil bir sacma sapanliktir anlamak mumkunsuz. sen politikaci misin? asker misin? bu ucuz militarist ve fasist söylemlere ne kadar merakli memleket insanimiz. bir de bu acinasi zavallilikta yazi yazana reis cekenler var. hangisi daha beter bilemedim
  not: 15 temmuz'da iki lise arkadasi acibadem caddesi'nde kursuna dizilmis bir galatasaray taraftariyim. bu konular, tribun lideri denen ne idugu belirsizlerin agzina ciklet olmamasi gereken konular.