• 185
  dün akşam saatlerinde, son günlerde kendisi hakkında gelişen gündeme dair şöyle enteresan bir açıklama yayınlamış olan zat. gayrımüslim bir ibadethanede bir din adamının elini öpen, ilk bakışta ali koç'a benzetilebilecek birinin görüntüsü de var ama ya fotoğraf çok eski ya da bilinçli olarak kalitesi çok düşürülmüş.

  --- alıntı ---

  kamuoyuna;

  2006’da fatih’te bir camide öldürülen hocanın öldürülme amacı bölgeyi istikrarsızlaştırıp, insansızlaştırma projesidir. ve böylece bölgedeki ev ve iş yerlerini satın alıp vatikanvari devlet oluşturma amacıdır.
  bu projenin saç ayakları ise istanbul’un konstantiniye, trabzonun’da pontus olması için var gücüyle çalışan patrikhane, koç ailesi ve paralel yapıdır.
  bu yapı, öldürülen hocanın katili olarak şahsımı göstermeye çalışıp bana kumpas kurmuştur.

  o zamanlar spor şube’den sorumlu olan lokman yanık, hocayı galatasaray tribününden birinin öldürdüğü haberinin yer aldığı bir gazete küpürünü gelip bana gösterdi.
  bende ona “ katilimi arıyorsunuz gidin patrikhane ve koç ailesi’ne bakın” dedim.

  meğerse kumpasın amacı gazete haberiyle algı oluşturup kamuoyunu önceden inandırmakmış.

  bir zaman sonra bir dostumuz gelip bana “paralel yapı seni hocanın katili yapacak” dedi. bende ona “kimmiş onlar” diyince bir polis, bir savcı ve paralel yapının avukatı olan cemalettin mutlu olduğunu söyledi.

  şimdi’de co’larla şahsım üzerinden galatasaray’a saldırıyorlar.

  saldıran co’lardan birine sesleniyorum;

  sen van’lı mısın, yoksa kripto erivan’lı mısın?
  ya da l.nazifoğlu’nun dediği gibi kucaktan kucağa gezen bir zavalli misin?

  https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/...4363&oe=5AACB290

  --- alıntı ---