• 318
  yeni sezon adına en büyük beklentide olduğum zat. göreve ilk gelişinde görev aldığı 3 yılın 2'sinde şampiyon olmuştuk.
  geçtiğimiz sezon aramıza yeniden katıldı. oyuncuların anlayamadığım kondisyon sıkıntılarının sorumlusunun kendisi olduğunu düşünmüyorum. 2019-2020 sezonunun son maçını 24.07.2020 de oynamışız. kendisi 21 ağustos 2020'de göreve başladı. sezon öncesi kampı boş yüklemeyle geçti ve acısını çok çektik sezon içerisinde.
  göreve gelişinden 21 gün sonra gaziantep maçıyla sezona başladık. antep, başakşehir, hajduk split, neftçi baku, fenerbahçe, glasgow rangers ve kasımpaşa ile 22 gün içerisinde 7 resmi müsabaka oynadık. bu kadar geç göreve gelme ve sonrasında böylesine sıkışık bir takvimle başlanılan sezonda ben suçu sana atamam pirim*.
  lakin anlam veremediğim kısmı da geldiklerinde iyi başlangıç yapıp sonra kaybolan henry onyekuru ve mostafa mohamed ahmed performansları. mohamed ceza aldığında evde bisikletle çalışırken bile daha iyi döndü. radamel falcao garcia dahi ispanya'da kendini toplamış olarak gelip florya'da idman yiyince yine kayboldu.
  muhakkak antrenman tekelinde değil ve kondisyona tamamen etki şansın yok, lakin bu sene en kritik rol sende.
 • 319
  takımımızın performans antrenörü. sezon başında teknik heyete katıldıktan sonra takip eden bazı kişiler uzun zamandır üst düzey bir organizasyon içerisinde yer almadığını ve takım çalıştırmadığını yazmıştı. takımın genel fiziksel durumu benim açımdan hayal kırıklığı oldu.

  son üç dört yıldır takım kondisyoneri olan yasin küçük'te uzun süredir istediğimiz takımı hazırlayamıyor.
 • 320
  maalesef kendisini kesinlikle yetersiz buluyorum.

  premier lig'in sonuncu sırasında bulunan bir takımdan oyuncu gelse ligimize, kondisyonuyla fark yaratıyor.

  ama maalesef bizim takımı ele alacak olursak durum içler acısı. sorumlusu tabii ki kendisidir. hocamızın evlat kontenjanında kendisi de yer bulmuştur. umarım kendisiyle yollar ayrılır ve geçmiş sezon ingiltere'de bir takımda görev almış her hangi birini tutup getirirler.
 • 321
  kendisinin varlığı sakatlığın bol olduğu ama oynadığı sürece herkesten verim aldığımız bir kadro ve herkesten daha diri getirdiğimiz bir sezon sonu anlamına geliyordu benim için. süper lig 2020-2021 sezonu'nun tamamını göz önünde bulundurduğumuzda gördüklerim beni şaşırtmadı.

  bolca sakatlık yaşadık ama verim almayı düşündüğümüz belki de son 2 oyuncu olan şener özbayraklı'dan ve emre taşdemir'den bile ciddi verim aldık. hatta beşiktaş penaltıdan gol atmasa şener şampiyonluk golümüzün asistini yapmış olacaktı.

  sezon sonunu en iyi geçiren takım da açık ara bizdik. hem 6'da 6, hem de sezonun son maçı olan 15 mayıs 2021 galatasaray yeni malatyaspor maçı'nda 90 dakika boyunca yaptığımız üst düzey pres ve ikili mücadelelerde ayakta kalışımız, oyunu hiçbir dönemde rakibimize teslim etmeyişimiz bunun açık deliliydi.

  kısacası 2020-2021 galatasaray'ı fiziksel açıdan tam bir scott piri takımıydı bence.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!