• 42
    websitelerine girdiğiniz zaman "5651 sayılı kanun kapsamında yapılan teknik inceleme ve hukuki değerlendirme sonucunda alınan bilgi teknolojileri ve iletişim kurumu'nun 02/08/2019 tarih ve 490.05.01.2019.-151530 sayılı kararına istinaden bu internet sitesi(sanliurfaspor.org) hakkında idari tedbir uygulanmaktadır." ibaresiyle karşılaştığınız, yasadışı bahis reklamı yayınlamaktan dolayı erişim engeli uygulanan takım.

    şanlıurfaspor'a can suyu adı altında düzenledikleri maddi yardım kampanyası için de gelen her bağışın makbuzunu twitter adreslerinden yayınlamaktalar ve son girdikleri bilgiye göre toplanan paranın miktarı 35 bin lira falan. bu parayla kaç deplasmana gidebilirsiniz tahmin bile edemiyorum.

    sözün özü bitmiş, batmış bir takım artık şanlıurfa. normalde kademe kademe liglerden düşürülmesi gerekiyor. ancak covid sebepli düşmelerin iptal edildiği sezonda yine ligde tutulması sebebiyle oynadıkları iki maçta* ankara demirspor'dan 7, sancaktepe'den 8 gol yediler. en çok gol yeme rekorları falan kırılabilir bu sezon.