• 20
    sözlüğün son neslinden birisi olmasına rağmen büyük değerlerinden birisi olmuştur. yazdıklarının yarısı ya en beğenilenlere giriyor ya da destan yazdığı entrylere. hele ki bazı yazıları var, yanına kahve koymadan okunmuyor. o uzunca yazılmış, detaylı yazıların tadı anca öyle çıkıyor çünkü. öyle sıradan şeyler de yazmıyor, çoğunlukla sözlükte görmediğim birçok bilgiye de kendisi sayesinde ulaşmış oluyorum. bazen okumaya başladığım yazının akabinde bunu kesin sampiyonlar ligi kupasi yazmıştır diyorum, ki genelde de yanılmamış oluyorum. bu kadar kısa sürede böylesine bir izi bırakması bile ne kadar değerli bir arkadaşımız olduğunu gözler önüne seriyor.

    buraya bu entryi bırakma sebebim kendisini kötü hissettiğinde en azından okuduğunda yüzünü gülümsetecek bir yazının var olduğunu bilmesi. bazen mesajlar zamana yenik düşüyor ya da o kalabalığın arasında silinip gidiyor. nick-altında böyle bir yazının -hatta birçok yazının- var olması gerektiğini düşünüyorum. şahsım adına konuşuyorum, kendisinin yazdıklarından daha çok öğreneceğim şeyler var. kendisine iyi bakması ve bilgisine bilgi katması lazım. hep depodan yememek lazım.* ayrıca kendisinin üst üste 5 tane kısa entry girmesi durumunda tekrardan başlığı altında belireceğimi üzülerek belirtmek isterim. twitter mı kardeşim burası, yaz işte uzun uzun yazılarını. alıştırmışsın bizi bir kere o kaliteye, uzak tutarsan nesil başı 3'er arkadaşımla dayanırız kapına, isyan bayrağını da çekeriz.

    son olarak kendisini bolca sözlük sevinme duvarında görmeyi istiyor ve temenni ediyorum. emeğinin ve çabalarının karşılığını sonuna kadar almasını da ayrıca diliyorum. güzel haberlerinden* bizi mahrum bırakmasın. sevgi & saygı

    (bkz: sözlük sevinme duvarı/#2948426)