• 270
  birleştirme yazısı yazmaya çalışıp yazının içinde " fatih hocanız" diye benzetmesi olmamış. fatih terim,galatasaray futbol takımının hocasıdır. nasıl belhanda bizim oyuncumuz ise fatih terim de hocamızdır. herkesi aynı şekilde sahiplenmek istiyorsak,bunu sevmediklerimiz içinde yapmalıyız.

  dip not olarak; zidane örneği biraz abes kaçmış. zidane, fransa'ya 1 dünya kupası 1 avrupa şampiyonası kazandırdı. belhanda,galatasaray formasıyla dünkü çocuk. örnekleme yaparken balans tutmamış.

  (bkz: olmamış)
  (bkz: younes belhanda/#2349986)
 • 271
  (bkz: younes belhanda/#2349986)

  "galatasaray değerleri"ni önde tutarak fatih terim'i galatasaray hocası olarak görmeyenlerin manevi lideri değerli salyangoz'dan güzel bir kelimeler bütünü olmuş.

  kendisini sever ve sayarım bu arada. fakat yazı olmamış; takımını, takım arkadaşlarını, taraftarını -kart görmese bile- meslek liseli* gibi davranışlarda bulunarak yarı yolda bırakmaya meyilli oyuncunun ama hakem hatasıydı, ama ucuzdu vs diyerek kurtarılmaya çalışılmasını yanlış buluyorum. dün fatih terim'i sindiremiyorsun da bugün bunu nasıl sindiriyorsun diye sorarlar adama. ben susarım mesela; şampiyonluk gelene kadar en fazla katkıyı alıp sonra yollarımızı ayırırız oyuncuyla derim, çünkü ben omurgasızım tıpkı fatih terim olayındaki gibi; ama ya omurgalılar?

  bunun dışında ufak bir ikiyüzlülük olduğunu düşündüğüm durum daha var ama bunda herkesle zıt fikirde olduğumu farkettiğimden muhtemelen hatalıyım; acaba o pozisyonda belhanda'nın yerine atıyorum sinan, yasin, selçuk, donk vs olsaydı "galatasaray'a ihanet etmiştir, takım arkadaşlarını en önemli zamanda yarı yolda bırakmıştır" entryleri dolu olmaz mıydı? şimdi bakıyorum belhanda'yı savunmayan "objektif olacağım diyen sahte galatasaraylılar" diye nitelendiriliyor, ki bu aldığım tepkilerin en hafifi. (bkz: #2300865)