• 935
  bize transferi halinde eğer aynı teknik kadro ve oyuncu grubu ile gidersek bütün duran top yetenekleri bitecek oyuncu. kusura bakmayın ama zeki yavru'nun duran top kullanabildiği ve bu duran toptan gol atılabildiği bir ligde bir biz atamıyorsak sorun sadece ceza alanına top gönderen adamda değildir. kaldı ki bütün topları ön direğe atıyoruz, ama ön direkte bir organizasyon yok. sorunu sadece tekil oyuncularda aramamak lazım.
 • 938
  sinan yılmaz 2019-2020 sezonu için korner atışı direkt olarak şuta dönüşen oyuncuların istatistiklerini paylaşmıştı. yanlış hatırlamıyorsam 1. sırada erdem özgenç vardı, 2. sırayı ise irfancan kahveci ve salih uçan paylaşıyordu. yani salih etkili duran top kullanmaya sadece çağdaş hocayla başlamadı. bu konuda yetenekli olduğu aşikar.

  bizim açımızdan bakarsak, serdar aziz 2018-2019 sezonu sezonunda fatih terimle çalıştı. bu sürede sadece 10 maça çıkmasına rağmen 2 gol attı. serdar'dan sonra gelen 2 stoperimiz luyindama ve marcao 2,5 sezonda ligde 1 tane bile gol atamadı. yani hoca serdar gider gitmez duran top çalıştırmayı mı bıraktı?

  irfancan söylentileri olurken, en çok bu duran top kullanabilmesi için istiyordum, şimdi de en azından duran top atabilmesi için salih'in transfer edilmesini istiyorum. ne yazık ki takımımızda zeki yavru kadar bile duran top kullanabilecek seviyede oyuncu yok. en yeteneklimiz ömer bayram.
 • 940
  biz yönetim seçimi ile falan uğraşırken muhtemelen beşiktaş'ın alacağı orta saha olacaktır.

  beşiktaş şampiyon olup şampiyonlar ligi de yaparsa zaten artık istesek de alamayız. o yüzden tam şu zamanlar konuşup anlaşmak lazımdı. irfan can için 1 ay uğraşan adamlar şu adam için 3 gün uğraşmıyorlar. neden? çünkü bedava. çünkü birilerine avanta ücretleri gitmeyecek. çünkü şişirilmiş bonservisler verilmeyecek. çünkü şişirilmiş ücretler verilmeyecek.
 • 941
  galatasaray taraftarıdır, gençtir, yerlidir, bonservissizdir. duran topları iyi kullanır. yani bize gelmemek için bütün gerekli meziyetlere sahiptir.
  yalnız bir çekincem var kendisiyle ilgili. kariyerinin en verimli çağında son büyük transferini yapacaktır. bunun için mi bu kadar iyiydi acaba bu sezon. zira tembel olduğunu duymuştum. 3-4 yıllık kontrat alıp yatışa geçer mi acaba?
 • 942
  tek bir maçta galatasaray'ın bir sezonda yapamadığı kadar duran top asistleri yapan oyuncu.

  orta sahada organizatör rolünde iş yapabilir, harika bir rotasyon oyuncusu olur.
  geçen transfer döneminde takıma katılsın diye kendimizi burada telef etmiştik.

  sene sonu bonservisi elinde, bakalım hangi köy takımı elimize vurup salih'i bizden alacak.

  cidden artık transfer saçmalıkları canımı acıtmaya başladı.

  aytaç kara yerine almamız gereken oyuncu salih uçan'dır. aytaç'a vereceğiniz parayı salih'e verin lütfen.

  alın size gerçek bir bonservissiz bir oyuncu.
 • 943
  galatasaray futbol takımında hele ki mevcut takım ve ekonomik şartlar düşünüldüğünde banko 11 oynayacak olan oyuncudur. rotasyon oyuncusu olabilmesi için galatasaray’ın elinde ortasaha oyuncusu olması gerekmektedir bana kalırsa. devşirme taylan ve devşirme emre kılınçın yanında pas oyununu en iyi şekilde oynamamızı sağlar. duran top becerisi ise tartışmaya kapalı. ömer bayram’ın en iyi duran top kullanıcımız olduğu düşünüldüğünde kendisi hakan çalhanoğlu etkisi yaşatabilir. galatasaray futbol takımı senede 3 tane duran top golü atamazken bu arkadaş tek maçta bu işi yapabiliyor. her oyuncu için soru işaretleri olur ancak bonservisi elinde bir oyuncuyu alamamak almaktan daha zor bana kalırsa.

  ancak şöyle bir durum var. rakibimiz beşiktaş ise şampiyonlar ligi kozunu ellerinde bulundurmaktalar. işte burada tıkanıyoruz. sezonu 3. bitiren, hataların sürekli kendisi üzerinde olmadığını belirten canım hocamla mı yoksa sene başından beri dar rotasyonla iş yapan sergen yalçın’ı mı seçer kendisi, ciddi soru işareti. entry fatih hocama bağlandı ancak elleriyle dizdiği ve büyük avantaj yakaladığı bir sezonu deliksiz bir şekilde çöpe sokan hocam ne kadar albeni yaratır, buralar maalesef soru işareti bende.

  son olarak bir oyuncu isterse galatasaray’a gelmeli, yoksa peşinde koşulmamalı sözüne de her zaman katılmıyorum. euro artıyor, yazın ne olacağı meçhul. ffpden çıkabilecekmiyiz meçhul ve elimizde orjinal pozisyonu ortasaha olan oyuncu sayısı yok neredeyse. bu sebeple gerekirse fiyat arttırılmalı, fedakarlık yapılmalı ve risk alınmalıdır. oyuncu ekonomik olarak tatmin edilmelidir. kaç tane başarılı scout transferi gördük son 20 yılda, bunu incelemek gerekir. elzem bir oyuncu profili salih uçan. pas oyununa zaten bu sene alıştı, fatih hocayla devam edilecekse, ben bunu istemiyorum, oyunu için gerekli beceriyle sahiptir salih.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!