• 642
  orta saha rotasyonunda illaki selçuk inan rolünde bir oyuncuya ihtiyaç duyuyorsak, 500 bin euro'nun selçuk inan yerine salih uçan'a verilmesini tercih ederdim. sonuçta selçuk bu saatten sonra 1 milyonluk bir katkı sağlayamaz ama salih tutarsa 2 milyonluk bile katkı verebilir.

  eğer selçuk'un pasta keserek takımın bütünleşmesine katkı sağladığı düşünülüyorsa, bu görevini antrenör ekibine dahil olarak sürdürmesinde hiçbir sakınca yok.
 • 643
  25 yaşına gelmiş, gittiği hiçbir yerde tutunamamış, başardığı hiçbir şey yok ama deli gibi dileniliyor. lol. ben buna gülerim ya.

  ölü selçuk inan bundan iyi futbolcu. 18 mayıs başakşehir maçında selçuk inan yerine bunun girdiğini düşünün. kabilesine kadar yemediği küfür kalmazdı. evet kabilesi. o kadar yaratıcı küfürler ederdik hep beraber.

  bu adam tembel. o yüzden 30 yaşına gelmeden futbolu bırakır.
 • 646
  italya tecrübesi olan yerli oyuncu ve bonservissiz. ancak kaç yaşına geldi zayıf olan fiziksel oyunu temposuz oyununu hiç bir şekilde geliştiremedi.

  kendisini düşünüyorsak mutlaka emre taşdemir'de olduğu gibi bir sözleşme yapmalıyız. yani düşük maaş ve kısa süreli sözleşme. olur da gelişim gösterirse sonra masaya otururuz. ama bu yaşına kadar fiziksel gelişim gösterememiş bir salih uçan'a 300.000 eurodan fazla maaş ve uzun süreli kontrat vermek çok riskli bir iş olur. bu adamın yeteneğinde bir sorunu yok zaten. sorun temposuz oyunu ve zayıf fiziksel özelliklerinde.
 • 647
  fb'de 3 sene yatacağına sion ve empoli gibi takımlara gitmeyi düşünmesi bile bende türk futbolunda tekrardan aktör olması için kredi yaratıyor.

  yeteneği ve zaafları var. selçuk inan'ın 24 yaşında a milli takım seviyesine layık görüldüğü bir ülkedeyiz. 25 yaşındaki salih'in önünde uzun bir kariyer ve potansiyel var. on numara pozisyonu için bonservisi elinde en iyi seçenektir. alıp başka seviyeye çekip maddi ve manevi kazanç sağlayabilecek bir oyuncu. umarım doğru bir takımı seçer.
 • 648
  şahsen iyi bir rotasyon oyuncusu olduğunu düşünüyorum. belirli bir sakatlık problemi olmadığı gibi, tekniği de gayet iyi. bana hep regista olabilecek potansiyeli var gibi gelirdi bu çocuk. özellikle fenerbahçe öncesi dönemde. her genç gibi fenerbahçe transferi sonrası futbol hayatı sekmeye uğradı. bu arada kendisinin olası transferi, atalay'ların, recep'lerin oynatılmaması demek değildir. lig tecrübesi olan, belli bir kumaşa sahip yerli bir oyuncunun rotasyonda yer alması demektir.
 • 649
  senelerdir bi' o takıma bi' bu takıma gezip duran, ama bir türlü tutunup mevcut takımına gerekli verimliliği sağlayamayan zamanın potansiyeli yüksek, günümüzün 'elinden tutulmaya' ihtiyacı olduğu iddia edilen futbolcusu.

  gelir veya gelmez; gelirse başarılı olur mu olamaz mı bilemem, ama bu adamın fenerbahçe'de ilk formayı almaya başladığı zamanki birkaç maçını izlemiştim gerçekten baya iyi maçlar çıkarmıştı, hatta o zamanlar bir röportajı vardı dönüp duran; yanılmıyorsam bucaspor'da oynarken verdiği, galatasaraylı olduğunu falan söylüyordu röportajında, işte o zamanlar baya kıskanmıştım bizim formamızı giymediği için. şu an transfer gündemimizde olduğu iddia ediliyor, takıma gelmesini ister miyim istemez miyim açıkçası buna taraftar olarak ben de net bir cevap veremem. ama gelirse de hala 25 yaşında olmasının bir avantaj olduğunu söyleyebilirim, belki uluslararası kriterlere göre genç bir futbolcu sayılmaz ama bizim ligimiz için hala genç diyebiliriz, mesela selçuk inan da trabzonspor'da parlamaya başladığı zamanlar yanlış hatırlamıyorsam 24 - 25 yaşındaydı, yani sonuç itibariyle hiçbir şey tamamen geçip gitmiş değil kendisi adına, tabii bir de fatih terim faktörünü, yerli olmasını, bonservisinin elinde olmasını da unutmamak lazım olası tranferini değerlendirirken...
 • 652
  gerçekten transferi düşünülüyorsa bir an önce gelsin de öyleydi böyleydi diye taraftarı kabız etmesinler futbolcusu.
  yeteneği ve fiziği bizim lig için yeterli, oyuna girecek adam sadece emre, selçuk, linend olduğu düşünülürse x varken ne gerek var diyemeyecek durumda olduğumuz görülür. atalay oynayacak durumda olsaydı veya sözleşme imzalasaydı oynardı muhtemelen o yüzden çok karşı değilim salihe. hatta bir başka eski fenerli recep niyaz da bu sene iyi performans gösterdi denizli'de. seneye süper ligde değerini arttırmadan alınabilir.