• 371
    kul hakkından bihaber eski trabzonspor başkanı. şunları demiş:
    "artık bu sene lig oynanmaz. nisan ayına girdik. lig bu hâliyle tescil edilmeli. "istanbul'un 3 büyük kulübünün gelirlerine yaklaşamıyoruz ama trabzon'un siyaseti istanbul'dan kuvvetlidir. trabzonspor'un da bu siyaseti kullanarak yararlanması gayet doğaldır. yarışmak istiyorsan böyle olmalı." sahada kazanamıyorsan masa başında kazan demenin farklı bir anlatımı herhalde.

    bir de gavur italyanlara bakalım. italya futbol federasyonu başkanı (figc) gabriele gravina , juventus başkanı agnelli'nin serie a'nın bu haliyle tescil edilmesini istemediğini ve böyle bir şampiyonluğu kabul etmeyeceğini söylediğini belirtti ve "bu harika bir hareket." dedi. bahsettiğimiz takım juventus ha. yıllardır serie a'ya ambargo koymuş takım yani.

    demek şimdi federasyon "kalan 8 maçı zittir edin, şampiyon trabzon!" dese çılgınlar ligi sevinecekler bunlar. bu "başarıyı" da çanakkale'den girip büyük taarruz'a bağlarlar.

    onlar da biliyor lig devam ettiğinde şampiyon olamayacaklarını. algı peşinde koşarak trabzon'un şampiyon olabileceğine inanıyorlar.