• 10424
  galatasaray formasını yere atmadığından, bu nasıl forma diye hakaretler sergilemediğinden jübile yapmasına gerek olmayan eski takım kaptanımız. en büyük hatası menajer seçimidir. selçuk gibi yatarak yıllarca sinsice kulübeden para kazanabilirken forma savaşı verip, oynadığı maçlarda taraftardan tepki görüp gönderilmiştir. ne gereği vardı sabri?. bak linnes'e oynamadan kral ilan edildi. iki maç oynasın yetersiz olduğu anlaşılınca, sabri'den kötü gönderin bunu diyecek taraftar. çünkü bizde ya ilk 11 oyuncusu vardır yada tamamen yatan oyuncu vardır. rotasyon oyuncusu diye birşey yok ne yazık ki bizim camiamızda.

  (bkz: bilal kısa)
  (bkz: yasin öztekin)
  (bkz: sinan gümüş)
 • 10425
  “kendisi de arda gibi evlat kontenjanından dönmeli” gibi ironik entrylerin mezesi olmaması gereken 15 yıl mücadele edip yıllarca kaptanlık yapmış eski futbolcumuz. bir şeyleri eleştirirken doğru şekilde eleştirmek gerek.

  arda’yı seven ve isteyen biri şu şekilde cevap verir bu ironiye: “ sabri zaten koca 15 yıl bir şekilde oynadı bu kulüpte ama arda için aynısı geçerli değil, gençken para kazandırıp ayrıldı.”
  kendisininin adını bu şekilde kullanıp arda ile kıyaslamak sabri’ye haksızlık etmektir.

  arda‘yı istemiyorum. kendisini hiç sevmiyorum. ancak neden istemediğimi mantıklı sebeplerle ile doğru şekilde ifade edebilirim. mesela arda’nın galatasaray sevgisinden şüphe etmem. ancak benim sevgi kavramım ile kendisinin sevgi anlayışı bambaşka. onun yurtseverlik anlayışı ile benimki bambaşka. parçası olduğu düşüncesi, bugün hem sporun hem de ülkenin anlatmak ile bitmeyen vaziyetinin nedenidir. kendisi futbol üstü siyasal bir karakter ve bir ideolojinin yansımasıdır. bu yüzden arda gibi insanların tuttuğum takımda olmasını istemiyorum.

  sabri mi? sabri’ye keşke jübile yapma imkanı verilse. çünkü kimse kimseyi zorla takımda tutmaz koca 15 sene. 15 senenin emeğinin de teşekkürü hakedildiği gibi edilmelidir.