• 164
  sahibinin fenerbahçe taraftarlığı şöyle düşünebilirsiniz; zamanın en güçlü aziz yıldırım'ı ile kavga kıyamet edip en sonunda ihracıyla sonuçlandı. aziz yıldırımın ne kadar galatasaray sevdalısı olduğunu buradan anlayabilirsiniz :) ki ali koç'u kulübün başına sarıp saran'ı uzaklaştırdı. bir rakip olarak fenerin başında başkan olarak görmeyi en son isteyeceğim kişi kendisidir.

  ama kocaman bir ama var ki saran spor ve özellikle futbol yayıncılığını çok iyi yapan bir yayıncılık yapıyor. bu noktada asla hakkı yenmez hatta süper lig ihalesini aldı gibi oldukları zaman açıkcası çok heyecanlandım çünkü net olarak yayını aldıkları an değer katacakları ve ligin büyümesinde net etkileri olacağı kesindi. en yakın örnek premier lig yayınlarını son 2-3 senedir s sporttan izleyen arkadaşlar şimdi bein'de asla aynı tadı ve kaliteyi alamadıkları konusunda hemfikir olduğumuzu düşünüyorum ki lig geçen seneye göre daha kaliteli olmasına rağmen.

  çok iyi hizmet veren çok başarılı bir spor yayın organizasyonu.
 • 165
  üyeliğim aralık başında bitti. bana mail atmışlar; üyelik fiyatlarımız x lira, ama sizi kaybetmek istemiyoruz, x-100 liradan yıllık üyelik alabilirsiniz diye. yok dedim zaten premier lig de artık yok almayacağım. iptal eder etmez x-200 lira teklif verdiler. yahu madem x-200 teklif verebiliyorsunuz, niye en baştan yapmıyorsunuz. belki ikinci teklifi ilk yapsalar kabul ederdim ama böyle yaptıkları için etmedim.

  yılbaşında güzel bir indirim gelmezse de sırf f1 ve nba için o kadar para verilmez bu platforma.
 • 166
  bence kaliteli bir platform. premier ligi kaybetmeleri çok üzdü ama la liga ve euroleague eklemesi yaptılar. gerçi la liga'yı çok izlemiyorum ama bir şey bulamazsam arkada ses olsun işte. ek olarak nba ve formula 1 var.

  ben 2 yıl taahhüt verdim, aylık 13.99'a geldi. bu paraya artık sakız bile alınmıyor. önümüzdeki sene formula 1'i ellerinde tutsunlar yeter, yine parayı çıkartmış olurum.
App Store'dan indirin Google Play'den alın