• 3943
  şimdi bazı isimler vardır, oynarken çok kadrini, hayrını görmez yazmayız, çünkü sadece işini yapar. şov vs yapmaz. bu adam bunların en başında gelen isimdir ryan donk!

  ilk geldiğince ben dahil herkes buna neden bu kadar para verdiler, bu adam vurdumduymaz şu bu vs dedik.

  tudor bu adamı kesince herkes destekledi.

  fakat adam o süreçte sustu, kas kütlesini çoşturdu,alt yapı oyuncularıyla iyi anlaştı, saygısını vs korudu.

  fatih terim hocam ile de anka kuşu misali yeniden doğdu, öyle bir doğdu ki pir doğdu.

  her büyük kavgada direkt gelip laps diye gögsünü koyup sakin bir şekilde beklemesi.

  dosta güven, düşmana korku salan heybetli görüntüsü.

  joker mevkiliği, sürpriz golleri vs inanılmaz bir şey. son 3 senedir öyle bir disiplin, özveri, sorumluluk ve profesyonellik gösteriyor ki tepeden tırnağa bizden. tıpkı muslera gibi oyunculuk kariyeri bitince bizde teknik heyette görev alması gerektiğini net düşünmekteyim ! sağol varol, sen gibi oyuncuların artması dileğiyle.
 • 3944
  3 mart 2021 ankaragücü galatasaray maçı için luyindama yerine kendisinin oynamasını istiyorum. luyindama'nın formsuz zamanlarından sonra donk'un stopere geçmesi ile ciddi bir seri yakaladık. savunmadan top çıkarma anlamında marcao'nun üzerine binen yükü hafifletmekle kalmadı, yerinde müdahelelerle ve iyi pozisyon almasıyla da ciddi bir defansif katkı verdi.

  rakip takımda babacar, aboubakar gibi güçlü forvetler olduğunda ve oynadığımız rakibimiz alanyaspor, beşiktaş gibi diğer takımlara göre topa daha fazla sahip olma imkanı olan takımlar olduğunda luyindama daha iyi bir tercih gibi görünse de, topa daha çok sahip olacağımız maçlarda özellikle ofansif anlamda daha çok süpriz katkı verme potansiyeli olan, gole asiste daha yakın olan ve oyun kurmada luyindama'dan bir tırnak iyi olan donk'a şans vermemiz gerektiğini düşünüyorum.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!