resim
Ryan Guno Babel
Takım:Galatasaray
Mevki:Sol Kanat
Yaş:34
Boy:1.85
Uyruk:Hollanda
 • 3462
  galatasaray kadrosunda bulunan oyuncu. bu herifin galatasaray formasıyla sahaya çıkması armaya hakarettir. kötü oyuncudur falan geçtim bunları. bu kadar laubali kendini bir nane zanneden herifin burada işi yok. oyuna gireli 8-9 dakika olmuş kontra yiyorsun önündeki oyuncunun peşinden gitmiyorsun. senin işin ne kardeşim? sen kimsin ağa mısın paşa mısın? senin özelliğin ne? arkadaşların emeklerine saygısızlık değil mi bu? sağa sola her yere koşan berkan'a cica'ya ayıp değil mi? çok profesyonelmiş babel falan öyle anlatılıyor. antrenman kaçırmıyormuş, çok iyi çalışıyormuş. bu herif mi profesyonel şimdi yani? iş ahlakından yoksun herifin teki. ama suç onun değil her maç aynı şeyi yapmasına rağmen sahaya süren fatih terim'indir açık ve net. hiçbir futbolcuya hakaret etmem, ıslıklanmasını da doğru bulmuyorum ama tribünde olursam yedi sülalesine küfür ederim babel'in. herif sosyal medyada dalga geçiyor galatasaray taraftarıyla ve o formayla sahaya çıkıyor. alanya maçını çevirse 5 dakikada 5 gol atsa yine fikrim değişmeyecekti. diagne bir paylaşım yaptı anında kadroya alınmadı. mohamed gol kaçırdı fatih hoca kulübede üstünü başını parçaladı. babel fatih hocanın önünde yapıyor bunu. topu kaybediyor jogging bile yok ya herif yürüyor. aynısını altyapıdan bir oyuncu yapsa fatih hoca üstünü başını parçalar. basın toplantısında direkt hedef gösterir. hocanın babel'den vazgeçmesi için şahsına yönelik bir şey yapması lazım yoksa oynayacak belli. galatasaray takımında forma giyen genç oyuncuların yerinde olsam normal psikolojiyle sahada olamam mümkün değil. pas versem hoca ne yapar şut çeksem hoca ne yapar diye düşünürüm. veteranların böyle mi derdi yok ama ne yapsa sahada olacak onlar bir şekilde. her basın toplantısında bu gençlere sabredecek taraftar diyor fatih hoca. ya hocam allahını seversen dalga mı geçiyorsun? hiçbir taraftar gençlere bir şey demiyor zaten. işin saçma tarafı bu gençlerin bir vukuatı olmadı sabretmelik bir durumları yok yani. gol kaçar pas hatası olur top kaptırılır. bunların gençlikle falan alakası da yok. messi'de yapıyor ronaldo'da bunları. sen durumun farkında değilsin herhalde ben bunu anlıyorum.

  fatih hocaya sıfır antipatisi olan hatta ekstra sevgi duyan birisiyim. bu iş artık önlenemez hale geldi. bunu fatih hoca kendisi yaptı. babel isimli oyuncu hiçbir şekilde sahada olmamalıdır. gerekirse galatasaray eksik oynasın bu herif oynamasın. taraftarın bu herifi ıslıklamasını, küfretmesini engelleyemezsin gayet de haklılar. fatih hoca bu veteranların kendisini kurtaracağını sanmaya devam etsin. babel'e vereceği şansı sarper çağlar'a, feghouli'ye vereceği şansı atalay'a verse bu oyuncular her maç kendi kalesine 3er tane gol atsa taraftar derdi ki hee bu oyunculara fatih hoca şans verdi oyuncular kullanamadı. fatih hocaya toz konmazdı bu sebeple. çünkü yola gençlik, yapılanma falan diye çıktık. herkes bu yolun çetrefilli olacağının farkında. atalay hata yaptı diye taraftar laf ederse diyecek lafı olurdu fatih hocanın. babel, feghouli oynadığında da kimsenin gıkı çıkmazdı. büyük çoğunlukta savunurdu. fatih hoca babel'e, feghouli'ye veteranlara güvenmeye devam etsin. kendi sonunu hazırlıyor ama hala farkında değil. fatih hoca bu arkadaşlarla beraber ipe gidiyor. üzülerek söylüyorum ama kendi düşen ağlamaz.
 • 3463
  taş gibi futbolcu. aslan parçası aslan. her başımız sıkıştığında oyuna gir diyoruz giriyor topu alıyor eveliyor geveliyor sabrımızın sınırlarını anlamamızı sağlıyor.
  sonra maç çıkışında twitter'da taraftara laf sokup eğlenceli mesajlar atıyor taraftarı diri tutuyor adam.
  önceden yılda 2 bilemedin 3 tane önemli gol falan atardı en azından çok şükür artık onu da yapmıyor, yapmasın zaten tosunum yorulmasın yormasın o nadir bedenini.
  aldığı para mı ? yahu boşver ne olacak altı üstü falcao ile yarışır ama kimse bu transfer başarısızlığını birilerine yüklemiyor.

  diagne gibi terbiyesizliği kime yapacağını bilmezlik yapmıyor.
  müşteri ilan edilmiş taraftara oynuyor adam, ki onlara ihtiyacımız yok zaten "forma almasın kardeşim" "güzel futbol istiyorsan git juventus'u destekle karşimm" gibi lafların edildiği taraftara babel çakmış çok mu ?
  bence harika yapıyor. bir allahın kulunun kendisini uyardığını böyle şeyler yapma dediğini düşünmüyorum.
  ilk çıkacağımız maçın 11'inde görmek istiyorum kendisini hatta muslera'dan önce adı yazılmalı... bir gol atarsa yine taraftara gelir "al ulan o kadr laf ettiniz gördünüz mü" diye ayar çeker birileri. en azından birileri mutlu olur.

  kafayı yedirdi adam bana artık. eskilerin dediği gibi izahı yapılamayanın mizahı yapılır kusura bakmayın.

  ekleme yapıldı.