• 584
    alırsak çok doğru bir transfer olacağını düşünüyorum. almazsak üzülmem, ama alırsak çok doğru olacak. şutu var, pası var, dribblingi var, kısa şut, uzun şut, çalım, çapraz koşu, her şey var. 32 yaşında premier league gibi tempolu bir ligde başarılı performans gösterebiliyorsa, alberto bartali'nin de katkısıyla fiziksel olarak problem yaşamayacaktır. bonservisi zaten elinde. çok temiz transfer olur. alacağımızı da düşünüyorum bu arada. donk'un instagram paylaşımlarından sonra bize gelmezse sürpriz olur.
  • 585
    nokta atışı olacak transferdir. eleştirenlerin fulham'da oynadığı maçları izlemediğine %100 eminim. bir kanatta babel, bir kanatta feghouli ile neler olacağını tahmin edemiyorum. gelmesi durumunda kendinizi 30 metreden gelecek füzelere hazırlayın. adaptasyon sorunu yaşamazsa kemiksiz 10 gol 10 asist ile oynar.

    hakkında 2 soru işareti var kafamda ve ikisi de sahadaki oyunla ilgili değil. sosyal medya ve para sevdası endişelendirici durumda. hele bizim gibi sosyal medyada yaşayan ülkelerde bu adamı zaptetmek zor ki beşiktaş edemedi. burada yönetime ryan donk'a büyük görev düştüğünü düşünüyorum.