• 52
  22 eylül 2019 yeni malatyaspor galatasaray maçında çok yüksek ihtimalle yapacak olduğumuz.

  şener özbayraklı, emre mor, taylan antalyalı, jimmy durmaz, ömer bayram, ryan donk, florin andone, adem büyük gibi isimlerden bazılarının bu maçta ilk onbir oynayacağını bazılarının da sonradan oyuna girebileceğini düşünüyorum.

  şener özbayraklı bence kesin il onbirde. çünkü 18 eylül 2019 club brugge galatasaray maçında en son mariano zor adım atar şekilde oyundan çıktı, lemina 3-4 aydır oynamıyor, falcao'nun kondisyon eksiği var e bir de ucl deplasmanı yorgunluğu olacak.

  geniş kadronun avantajlarını kullanalım, bu kadar oyuncuyu türkiye kupası ilk turlarında oynasın diye kadroya almadık. zaten y.malatya takımı sezonu erken açtı, formdalar, bizim de yazın başından beri takımla kamp yapan, birlikte çalışan ve fizik olarak iyi durumda olan oyuncularla oynamamız daha doğru olacaktır.
 • 54
  2019 eylül ve ekim aylarında fazla girişmememiz gereken durum. takımın orta sahası ve forvet hattı bu sezon sıfırdan kuruldu. oyuncuların birbirini tanıması ve bir ezber oluşması gerekiyor. beraber ne kadar çok maç yaparlarsa birbirlerini tanıma süreci o kadar kısalır. bu sebeple ufak değişiklikler dışında rotasyona karşıyım.