resim
Ross Barkley
Takım:Chelsea
Mevki:Merkez orta saha
Yaş:28
Boy:1.85
Uyruk:Ingiltere
 • 33
  galatasaray ile anılan orta saha oyuncusu. son durumunu bilmiyorum ancak sağlam topçudur. yalnız değinmek istediğim bir konu var.

  3 yıllık planlamaya ne oldu? stanciu bile maliyetinden dolayı reddedildi ve cicaldau alındı. yine ghezzal da bizzat başkan tarafından veto edildi ve daha sonra morutan alındı.

  bence iyisi de yapıldı. ben bu konuda başkanı destekledim, hala da aynı fikirdeyim. yalnız fatih hoca ile yolları ayırıp torrent ile anlaştıktan sonra ismi geçen oyuncular sergio rico, ross barkley.

  torrent belli ki sistemine uyan, sağlam topçular istiyor. hakkıdır da. hocayı suçlamıyorum kesinlikle. ama başkan barkley'i veto edip, daha düşük profil bir oyuncuya gider mi? çünkü bu oyuncunun 3 milyon eurodan daha aşağıya imza atabileceğini düşünmüyorum.

  maaş bütçesini düşüreceğiz, galatasaray'ın geleceğini düşünüyoruz derken, bakalım senede 2-3 milyon euro kazanacak oyunculara gidecekler mi...
 • 34
  everton kariyeri harikaydı. yıllarca chelsea'nin efsanevi ortasaha rotasyonlarının en arka planlarında kaldı. arada kiralık aston villa macerası da ''sakatlanana'' kadar çok iyiydi. sakatlanana kadar evet. çünkü çok ciddi sakatlık problemi olan bir oyuncu. kendisini bildim bileli sakatlanıp duruyor. galatasaray için bir çok sorunu çözecektir, buna şüphem yok ama 5 maç şov yapıp en kritik avrupa ligi maçlarımızda sahada olamama gibi ihtimaller de maalesef mevcut. kendisinin büyük hayranıyım ama arkasında adam olmadan bel bağlayıp yola çıkılabilecek bir oyuncu değil. benzer profil ikamesi olursa hemen çökmek lazım.
 • 35
  --- alıntı ---
  bu sene ross barkley ile anlaştık. chelsea’dan yıllık 10 milyon euro maaş alıyor, biz bunun komik sayılabilecek bir kısmını karşılayacaktık. sözleşme detaylarında chelsea ile anlaşamadığım için almadım.
  --- alıntı ---

  https://www.hurriyet.com.tr/...-emre-demir-41914754

  süleyman hurma, 2021 yaz transfer döneminde bu şekilde bir açıklama yapmıştı. muhtemelen, beşiktaş'ın 2020-2021 sezonunda ghezzal ve 2021-2022 sezonunda pjanic ile yaptığı gibi kiralama ücreti olmadan ve maaşının sadece belli bir bölümünü ödeyerek kiralamayı çalıştılar.

  özellikle premier lig'de bu tip fırsatlar çıkabiliyor ve kiralama ücreti olmaz, maaşı da süleyman hurma'nın söylediği gibi komik bir seviyede olursa galatasaray'a gelmesini isterdim açıkçası.