• 5248
  yakışıklı, karizmatik eski hocamız. imparator takımdan ayrıldıktan sonra gelen isimler arasında kalite olarak başı çektiği aşikar. şampiyonlar liginde bizi gruptan çıkarmış olsa da deplasmanlara turistik gezi düzenleyen bir takım haline gelmiştik. netice itibari ile takımımızda kendi beklentilerini karşılayacak bir bütçe olmadığını öğrendiğinde tazminatını da bırakarak gitmiştir. güzel adamdır.

  edit : 4staredgala uyardı, karşılıklı anlaşarak ayrıldık tazminatlık bir durum yoktu şeklinde. aynı şeyi belirtmek istemiştimtim. başka hocalar gibi sözleşmem var gönderirseniz tazminatımı alırım dememiş, güzel bir şekilde vedalaşılmıştır.
 • 5250
  2013 yılında fatih terim'den sonra galatasaray'da görev alan italyan teknik adam. kendisi hakkında aklımda kalan yalnızca 2 husus var.

  1- görev aldığı ilk şampiyonlar ligi maçında terim'in sol bekte oldukça iyi verim aldığı riera'yı sağ açık oynatıp sol beke stoper dany'i koyması.
  2- yine terim'in takır takır işleyen 4-3-1-2 sistemini bozup hamit'in yerine ceyhun gibi bir oyuncuyu ön libero olarak oynatmaya çalışması.