• 5236
  galatasaraydaki görevinde, mevcut kadroda, elinde sneijder, drogba, iştahlı burak, çıtır semih kaya, alman ürünü hamit, koşmaktan gocunmayan umut bullet falan vardı. yani yaptığı antrenmandan sonuç alabileceği bilinçli ve futbol nedir bilen, futbolu beyninin içinde oynayan, adamlar vardı. aralarında yatanlar ya da vasat olanlar da iki üç maç sonra özenip ivme göstermeye çalışıyordu. nitekim bu oyunculardan bazıları futbolu değil, futbol onları bıraktı.

  şu dönemde şu kadroyu eline versen ekstra ne yapabilirdi? rangers'ı eler miydik? feneri yener miydik? en azından böyle rezil oynamaz mıydık mı?

  ben en ilerisini hedefleyecek bir yapı hayal edemiyorsam, şu ankinden bi' tık iyisini ne eyleyeyim?
 • 5237
  teknik direktörlük yaptığı dönemde takımı taktik sistemi sneijder üzerine kuran teknik direktör.

  https://img-s1.onedio.com/...caf179e363efe8a9.jpg

  sonrasında kendi gönderildi.

  arkasından bi süre sonra sneijder'ın 10 numaralı formasının ağırlığı altında ezilecek biri için sneijder'e kıydılar.

  https://pbs.twimg.com/...=jpg&name=medium

  işte o gün bugündür ne sistem ne futbol ne hırs ne birşey kaldı.
 • 5238
  bu ülkenin en pahalı teknik adamı fatih terim'dir. cidden pahalı adamdır hoca, öyle ucuza ikna edemezsiniz. epey transfer ücreti harcanmıştır terim dönemlerinde. hocamız da allah razı olsun karşılığını gani gani verdi.

  aha bu mancini'yi fatih hoca x 3 olarak düşünün. bunun man city'de kurduğu kadroyu bilen biri ne demek istediğimi anlar. mancini ucuz adam değil. eğer kadronuz kaliteliyse ve istediği takviyeleri yapabilecekseniz mancini ideal hoca. 10 senelik sözleşme yap. ama onun dışında şapkadan tavşan çıkarabilecek, buna uğraşacak biri değil.

  yoksa büyük taktisyen. futbolu da yalamış yutmuş biri ama ünal aysal için bile fazlaydı bu adam.