resim
Robert Lewandowski
Takım:Barcelona
Mevki:Santrfor
Yaş:34
Boy:1.85
Uyruk:Polonya
 • 345
  2 yıl kadar önce real madrid için yanıp tutuşuyordu bu arkadaş, hatta ajanslar ''lewandowski real madrid'de.'' diye son dakika haberleri girdi. tabi sonrasında ne oldu ne bitti o konular hakkında bilgim yok...

  bayern'den yeni sözleşme ve çok daha fazla para mı istedi, yoksa barcelona çok daha fazla para mı teklif etti bunları bilmiyoruz, ama her ihtimal muhtemel. ha kendisi için '' kendisinin benzema'dan iyi olduğunu ispat etmek istiyor.'' filan dendi. böyle bir durum varsa eğer - ki sanırım olan bu - illa katalanlara gitmesi gerekmezdi.

  neyse, daha ilk haftadan real madrid'in 2 puan gerisine düştüler, bu hafta sociedad deplasmanında puan kaybı çok olası, daha 2. haftadan 4-5 puan geriye düşmeleri an meselesi... geçen yıl 15 puan fark yemişlerdi heralde real madrid'den, bu yıl da aynı şekilde 15-20 puan fark yemeleri çok olası gibi duruyor.

  bana kalırsa kendine yazık etti, 1-2 yıl daha bayern'de devam edip bir efsane olarak ordan ayrılacaktı ama kendisi kötü bir şekilde yollarını ayırmayı tercih etti, ee siz böyle yaparsanız elin almanı da olsa size tepki olarak '' hala madrid '' nidalarıyla karşılık verir...
 • 346
  aynı takımda kalırsın başka takımda yapamaz o yüzden gitmiyor derler. *

  farklı takımlara gidersin bu sefer de gittiği takım zaten ligin en iyi takımı daha alt takımda oynayamaz derler *

  bu adamlar ne yapacak peki, totti yıllarca romada oynadı da ne oldu. koca totti diyorsun ama adamın elinde kulüp bazında bir tek lig şampiyonluğu var oda 1 adet. aidiyet te çok iyi değildir bazen. takılsın herkes kafasına göre.

  lewandowski ise yeni bir meydan okuma yada kariyerinin son bol sıfırlı kontratına imza atmıştır geiti onun bileceği iş. inşallah bizimde başında 6,7 olan bol sıfırlı paralarımız olur.

  bu arada karısı totti'yi aldatmış. yazık adama şu anda roma taraftarı delikanlıysa o adama hak ettiği cezayı verip totti'nin kulübe olan sadakatini hakkını vermesi gerekir.
 • 347
  yanlış anımsamıyorsam markete gitmek için helikopter kiralayan bir eşi vardı kendisinin bu doğruysa transferini arkasıdna paradan başka bir neden aramak gereksiz zaman kaybı olur benim için.

  muhteşem bir forvet, o kısmını tartışmıyoruz bile, ama her muhteşem sporcu mutlaka kendini gerçekleştirmiş, bazı şeyleri aşmış, entelektüel bir insan olamıyor tabii ki, o imkanlarla olunur gibi geliyor ama olamıyor bazısı.
App Store'dan indirin Google Play'den alın