• 130
  9 ekim 2019 galatasaray divan kurulu toplantısından anladığım, dursun aydın özbek isimli şahıs öyle bir sözleşme yapmış ki mevcut durumda hukuki olarak bu araziler elimizden gitmiş, geçmiş olsun.

  bize kalan kemerburgaz'daki ne olduğu belirsiz arazi. kırdırılan çeki de geri ödememizi istiyorlar muhtemelen. yönetim de riva gitsin, florya kalsın bir de çeki ödemesek yeter de artar bile düşüncesinde. ki bu bile çok zor.

  bu arada bir bilgi vereyim. daha erken açılması planlanan ama bir türlü açılamayan ankara point otel bu anlaşma yapıldıktan kısa bir süre sonra açıldı.
 • 131
  eğer iddia edildiği gibi bu araziler kesin olarak elden çıkmış veya eksper incelemesi sonrası kırdırılan 500 küsür milyon karşılığında sayılacaksa galatasarayımız uzun süredir devam eden iflas sürecini çok yakında tamamlamış olur.
  zaten yıllardır zarar eden üzerine de borca batık durumda olan şirket için ölüm fermanı olacaktır kaldı ki iki üç sezon sonra yapılandırmanın ana para geri ödemesi olacak ve kısa vadede tamamlanacak.
  riva yetkisini aysala vermeyip daö'ye sırf liseli diye arazileri teslim edenler, kulübü elleriyle bitirmiş olacaklar.

  bunun sonu mutlaka bir rus veya çinli oligarka devir ile bitecektir. açıkçası taraftar olarak beni pek rahatsız etmeyeceği gibi düşündürmez de. zaten mevcut kongre yapısıyla statta bağırmak dışında bir etkim yok kulüp ha liselilerin olmuş ha bir zenginin ben renklerine bakarım galatasarayın.