resim
Rıdvan Dilmen
Görev:Teknik Direktör
Takım:Kulüpsüz
Yaş:59
Uyruk:Türkiye
 • 4705
  seçimlerde kime oy vereceği şenlikleri kapsamındaki aylık açıklamasını yapmıştır.

  --- alıntı ---

  candaş tolga ışık ile "az önce konuştum" programına katılan rıdvan dilmen siyaset ile ilgili soruları yanıtladı.

  rıdvan dilmen siyasi görüşünün nasıl değiştiğini ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oyunu kime atacağını şu sözlerle açıkladı:

  "benim bir tane oyum var cumhurbaşkanı erdoğan siyasete devam ettiği sürece de oyumu erdoğan'a atacağım. ben cumhurbaşkanı erdoğan'ın şahsına oy atıyorum. erdoğan bırakırsa akp'ye oy atmam. son yerel seçimlerde de oyumu binali yıldırım'a verdim.

  cumhurbaşkanı bırakınca ben de oy vermeyi bırakıyorum
  cumhurbaşkanı erdoğan'ın şahsına oy verdiğini fakat erdoğan bırakırsa akp'ye oy vermeyeceğini söyleyen dilmen, "bakın ben ilk oyumu cumhuriyet halk partisi'ne atmıştım. o zaman chp'nin başında deniz baykal vardı. cumhurbaşkanı erdoğan dışında kimseye oy vermem" dedi.

  https://www.aykiri.com.tr/...tiyi-acikladi/17200/

  --- alıntı ---

  rte bırakınca akp’ye oy vermeyeceğini ve ayrıca ilk oyunun da zamanında chp’ye olduğunu ekleyerek devran döndüğünde ani bir dönüş yapacağının da sinyallerini vermiş.
 • 4707
  oyunu kime attığını cümle alem önünde açıklamasının mutkaka nedeni vardır. kendisi az şeytan değil.

  boşuna mı ismi malum değil kafasinda saç olmayan bakanın etrafında fotoğraf çektiren herkes ya pudra şekerci, ya ihaleci, ya madde kaçakçısı çıkıyor. o fotoğraflar hatıra olsun diye mi çekiliyor. hepsi bir referans, şeytan da referansı toplayıp yamanmak istediği yöne doğru gitmeye çalışıyor.