• 4479
  irfan can'ın babası bizzat oğlum galatasaray'da oynamak istiyor dedi.

  kadromuzdaki oğulcan ve taylan ile dostluğu, terim faktörü, galatasaray'ın popülerliği gibi etkilerle oyuncunun bize gelme isteği aşikarken muriqi transferinde olduğu gibi yine devreye girmiş. güya irfan marsilya'ya gitmek istiyormuş.

  vedat muriqi'i zorla aldınız da ne oldu. ligi 7. bitirdiniz, kadıköy serisi bitti. sezon sonu da yalan bir bonservis bedeliyle sattınız. ali koç gidince bu yalandan gelen paralar bir bir çıkar meydana.

  hakkında söylenecek çok şey var da değmez. artık o kadar rezil bir durumda.

  bu camia ve destekçilerinde gs kompleksi fb sevgisinin önüne geçmiş. allah şifa versin.
 • 4480
  tamamen taraflı yorumcu.

  rıdvan dilmen'e ait yorum kalıbı aşağıdaki şekildedir:

  "bugün sahaya bakıyorum. fenerbahçe'de x oynuyor, çok zeki ve hızlı futbolcu. ben de öyleydim mesela. arada konuşuruz, kendisi bütün takımlara aynı mesafededir ama sayın cumhurbaşkanımız da böyle futbolcuları sever. mesela messi yavaş kalıyor ama ronaldo da bana benziyor. böyle hızlı falan dönüyor, ben de severdim. bir de galatasaray'a bakıyorum. z var. o da çok hızlı bir oyuncu. bugün 3 gol, 2 asist yaptı. sene başından beri de 28 golü var. yeter mi? bence yetmez. hala bir x değil. zaten öyle olsa ali bey alırdı. onunla da konuşuyoruz. böyle bir şey düşünmüyor."
 • 4481
  bunlar istiyor ki galatasaray hiç transfer yapamasın, hele sivrilen bir oyuncu ise yanına bile yaklaşamasın.
  onca uğraşa rağmen alırsa da en maliyetli şekilde alsın ki belini kolay kolay doğrultamasın.
  yoksa başta kendisi olmak üzere başakşehir, irfan can, kamuoyu bilmiyor mu irfan can'ın mevkisinde fener'de en az 6-7 oyuncu olduğunu.
  dediğim gibi amaç galatasaray'a giren kazık büyük olsun.
  adamların mutluluk kaynağı olmuş bu.
  adı konamayan büyüklük(!) bu olmalı.
  malum kupa mupa gördüğümüz yok yıllardır beylerde.
  itiraf edeyim bazen çok imreniyorum böyle küçük şeylerle, afedersiniz sidik yarışında kazandığı zaferlerle mutlu olmayı bilen insanlara...
  bunlar uzun da yaşarlar haa...
 • 4482
  ülkenin her anlamdaki mevcut yönetimleri göreve devam ettiği sürece kurnazlıklarına devam edecek kişi. transferlere burnunu sokmasının önüne sadece tek bir şekilde geçebiliriz: güçlü bir ekonomi ile birlikte onyekuru'nun ilk transfer olduğu zamanki gibi yurtdışından sessiz sedasız bir şekilde kaliteli oyuncuların işini bitirmek. bunu ancak yabancı sınırı ile engelleyebilirler fakat şu an yabancı sınırının gelmesi demek kendi takımlarının da batması anlamına geldiği için kısa vadede bunu beklemiyorum.
 • 4484
  futbol dünyasında bir faktör olması ülkemizin ayıbıdır. göz göre göre türlü çakallıklar ve siyaset yapıyor dengeler üzerinde. ömründe iki sene top oynayıp, iki sene başarısız hocalık yapan bir adam için büyük yetenek hakkını teslim etmek lazım.

  her transferde bulaşıyor, cezai yaptırım gerekliliği ve kanun dışılık olunca hemen fenerbahçe'sine aracılık ve manipülasyon yapıyor. yeri geliyor cumhurbaşkanı'nın yakını kolpasıyla milleti fetöcü ilan ediyor.

  yorumları her zaman demodeydi, dünya futbolundan kimseyi tanımazdı. ama artık türkiye ligini bile tanımıyor. bizde sadece büyük takımların maçını göz ucuyla izlediğine eminim. şampiyonlar liginde de iki üç adet real madrid, bayern maçı falan izliyordur.

  fener kaybettiğinde izleme zevki hariç kendisine en ufak gerek yok artık. bunların anlayacağı yol her sinsi yorumu sonrası kuvvetli bir yöneticimiz tarafından cebinden aranması ve meydanı boş sanmamasını sağlamaktır. ha o bizde var mı, olsa böyle at koşturamazdı.
 • 4487
  devran dönünce ekranlardan sonsuza kadar silinmesi gereken tehlikeli zat. fenerbahçe'si için bütün ligi ateşe verebilecek kadar gözü dönmüş durumda ve galatasaray'a bomba atılacak bir düğme olsa gözünü kırpmadan basar.

  futbolcu isteriz araya girer, maç kazanırız hakemden ağlar, hocanın cezasını en yüksek sayıdan ilk kendisi söyler. kitleleri bu kadar tahrik etmek pek hayrına değil, yarın bir gün galatasaraylı biri iktidara gelirse çok ağlarsın rıdvan.
 • 4488
  fatih altaylı'nın söylediğine göre irfan can kahveci'nin galatasaray'a gelmemesi için her şeyi yapıyormuş.

  vedat muriqi'yi baskıyla fener'e götürdün yetmedi, galatasaray kimi istese almaya kalktınız yetmedi, yıllardır tv.de galatasaray aleyhine, fener lehine algı kastınız yetmedi, şimdi de artık iş direkt galatasaray düşmanlığı mı oldu?!

  yani artık rekabet bile değil direkt galatasaray aleyhine mi çalışıyorsunuz?

  hastalandığında üzülmüş şifa dinlemiştik, insan olarak.

  bak şu gün ölsen üzülmem. içimizdeki vicdanı da aldınız.