• 4366
  22.09.2020'deki programını izlediğim yorumcu. fetöcülükle suçladıkları adamların ne olduğunu bilmem. ama erman toroğlu, levent tüzemen gibi kendisini son zamanlarda eleştiren adamların üzerine devletin desteğini de almaya çalışarak ve bu kişileri suçlamasa da fetö muhabbeti de yaparak haksızlık yapmış kişidir.

  anlaşılan bu sene fener her yola başvuracak. zaten sizi eleştiren 3-4 tane adam vardı onları da linçletiyorsunuz. youtube'da programının altındaki yorumlara baktım, hepsi rıdvan'a destek mesajı ve bu mesajlar hiç eksi almamış. arada bolca ben galatasaraylıyım amalı güzellemeler falan var. bir troll desteği de var belli ki.

  ali koç'un rıdvan ile mhk başkanını atadığı eleştirisini yapan herkese bir laf atılmış. azıcık muhalefete bile tahammülleri yok. işin garibi altaylı'da bunlara destek verdi. altaylı yönetimi hep eleştiriyordu ama son zamanlarda işi kan davasına çevirmesi bende şüphe oluşturdu. patronu ciner ve ali koç arasındaki ''destek'' transferi falan benim burnuma kötü kokular geliyor. bu arada ben de bizim yönetimden memnun değilim ama konu o değil zaten.

  ayrıca fatih terim'in milli takımdan gönderilmesi olayını da işin içine katarak hem akıllarınca galatasaraylıların desteğini alacaklar hem de yine fatih terim'in dengesini bozacaklar. umarım hocamız bu tuzağa düşmez.

  bu arada fatih terim'in milli takımdan gönderilmesinde kimin şakşakçılık yaptığını da hatırlıyoruz. zaten fatih terim milli takımda olmamalı ama madem rıdvan gönderilmesi konusunda birilerini suçluyor, rüştü ile oğuz'a da bir laf eder herhalde. o zaman ne pis laflar söylediklerini ve şu anda ikisinin de milli takımda görevli olduğunu unutacak değiliz.

  bu meşhur sakaryalılar çetesi feneri hallettiler, milli takımı hallettiler sıra lige geldi galiba. bu sene ali koç ve bu ekip en ufak karşı söz söyleyene bile bel altı saldıracaklar anlaşılan. çok dikkatli olmalıyız çünkü iyice şımardılar.