• 16
  --- alıntı ---

  devre arasında kadroya takviyeler yapmayı planlayan galatasaray'ın milan'dan ayrılmaya hazırlanan ricardo rodriguez'i gündemine aldığı öne sürüldü.

  galatasaray ile ilgili sürpriz bir transfer iddiası geldi. italyanların gündeme taşıdığı habere göre devre arasında milan'dan ayrılacak olan isviçreli sol bek ricardo rodriguez'i isteyen takımlar arasında galatasaray da yer alıyor. milan'ın, 2021 yılına kadar sözleşmesi devam etmesine rağmen 27 yaşındaki oyuncuyu maliyetinden kurtulmak için uygun şartlarda bırakacağı iddia edildi.

  sol bek, sol açık ve stoperde forma giyebilen rodriguez, bu sezon seri a'da 4 kez milan forması giyebildi.

  --- alıntı ---

  https://www.sporx.com/...diasi-SXHBQ812050SXQ
 • 18
  football manager profiline göre milan ile 2021 yılına kadar sözleşmesi var ve yıllık yaklaşık 4 milyon euro maliyeti var. ayrıca, isviçre'nin euro 2020'de olma ihtimali azımsanmayacak seviyede olduğu için olası katılımda hazır olarak milli takımda yer almak isteyecektir. (2018 dünya kupası öncesi inter'in nagatomo'yu göndermek istememesine rağmen milli takımda formda olmak için bize gelmesi gibi)

  milan'ın hiç oynatmadığı oyuncusunun maaş külfetinden kurtulmak gibi bir niyeti olursa kiralama opsiyonu olası duruyor ama daha önce andre silva'da yaptıkları gibi en uygun teklifi bekleyeceklerdir. (2018-2019 sezonu öncesi yaz transfer sezonunda kendisini takip ettik ama milan daha cazip teklif yapan sevilla'ya verdi.) bu da bizim oyuncuyu kampa yetiştiremeyeceğimiz anlamına gelir ki, takımında oynamamış oyuncuyu kampa yetiştiremeyip, hazır hale getirmeye çalışmanın ne kadar sıkıntılı olduğunu bu sezon başında tecrübe ettik. hızlı bir katkıya ihtiyacımız var ve hızlı bir katkı için, bir şekilde transferleri kampa yetiştirmek gerekiyor.