• 44
    bu sezon kiralandığı kayserispor'da yalnızca ligde 1, kupada 3 maçta oynadı. ligin yarısından çoğunda 21 kişilik maç kadrosuna bile giremedi. üstelik bu sezon dört farklı teknik direktörle çalışmasına rağmen: hikmet karaman, samet aybaba, bülent uygun, robert prosinecki. ligde oynadığı maçta trabzonspor'dan 6 gol, kupada ise üçüncü ligdeki manisaspor'dan 2 maçta 5 gol yediler, oynadığı diğer maç ise dördüncü lig'den bayrampaşa'ydı.

    izlediğim kadarıyla sürati ile top tekniği iyi. ancak fiziği nedeniyle ikili mücadelelerde, boyu nedeniyle hava toplarında, pozisyon bilgisi ve sahada konsantrasyon eksikliği nedeniyle savunmada büyük dezavantajları var. dürüst konuşmak gerekirse ben hiçbir zaman emirhan'ın özellikle de sağ bek olarak süper lig'de oynayabileceğini düşünmüyorum.

    sözlükte 2020/21 sezonu kadro planlamaları yapılmaya başlandı ve maalesef çok kıymetli yazarların bile emirhan'ı kadroda olması gerektiğini düşündüklerini görüyorum. salgın öncesi ligin açık ara en kötü olan takımında maç kadrosuna bile girememiş genç bir oyuncuya lütfen böyle beklentiler yüklemeyin. hem galatasaray'a, hem altyapımızdan çıkan bir oyuncuya büyük haksızlık oluyor. emirhan'ı düşünmemiz için önce 2. lige, 1. lige gidip oynaması, öğrenmesi ve alışması, daha sonra da süper lig'de kendisini kanıtlaması gerekiyor.

    tanım yap derseniz de celil yüksel'in sağ bekte oynayanı derim.
    (bkz: celil yüksel/@ceo)