• 1
  olmadığında düştüğümü halimizi 13 ağustos 2022 galatasaray giresunspor maçında acı bir şekilde tattık maalesef.
  galatasaray camiası ve taraftarı olarak artık bazı gerçekleri kabullenmek zorundayız:
  1. futbol artık 15-20 sene öncesine göre çok değişti ve gelişen teknoloji ( var sistemi, gol çizgisi...) ile büyük takımlar eskisi gibi sahasında baskı kurup hakemi etkileyemiyor. sahada futbol ve diziliş doğru olmalı.

  2. şampiyon olamadığınız her sezonun ertesindeki sezon siz de artık favori değilsinizdir ve sahaya buna göre çıkmalı, her takıma saygı göstermelisiniz.

  3. bitti artık o ilk yarıda 3-0'a getirelim, yarım saatte maçları bitirelim dönemleri. işte gördük; kimsenin beğenmediği giresunspor sahasını 10 kişi muazzam savunup, organize kontralar geliştiriyor.

  4. 4 yıldızımızın, 75 kupamızı ve 50 bin taraftarımızın olması bazen faydadan çok zarar getiriyor bize. maç başlamadan kendimizi galip ilan ediyoruz. sonuç hüsran.

  5. fatih terim dönemi artık b-i-t-t-i. yalvarıyorum hocayı artık rahat bırakalım, adam gözümüzde efsane kalsın. her mağlubiyetten sonra başka başka hoca isimleri yazmak bizi uçurmuyor daha geçen sene gördük. yahu klopp, mourinho, pep veya ancelotti türkiye'ye gelmez. e diğer hocalar da aşağı yukarı aynı seviyede zaten. ne bekliyorsunuz? torrent ile tudor veya hamza ile bülent ?
App Store'dan indirin Google Play'den alın