• eğer futbol takımımızda uygulanmazsa devre sonunda liderin en az 7-8 puan gerisinde kalacağız. ki bu lider de yüksek ihtimalle fenerbahçe olacak. yani şampiyonluğu devre sonunda bırakırız. bundan dolayı muhakkak radikal bir değişikliğe ihtiyacımız var. hoca bu değişikliği yapmazsa maalesef kendisi gider çünkü galatasaray taraftarının görmek istediği şey skor alan değil sahada mücadele eden takımdır.
  bundan dolayı yapılması gerekenler şunlar;

  feghouli, belhanda ve seri yedeğe.
  mariano ve nagatomo tribüne.
  emre mor, ömer, emre taşdemir 11'e.
  adem kesinlikle daha çok süre almalı.
  marcao'nun yedek beklemesi için biraz daha süre var. çok genç bir futbolcu. ve bence zaten takımın sorunu stoper ikilisi değil.

  rize maçına çıkması gereken 11;

  https://galatasaray11.com/59290

  şu dediklerimi hoca yapsın, kimse neden yaptın veya neden kaybettik diye sorgulamaz. forma adaletini sağladı en azından deriz. bir daha söylüyorum; eğer ki hoca bu dediklerimi yapmazsa kendisi gider. yapacak bir şey yok. durum bu.

  edit: şimdi gördüm, hoca 17-18 yaşındaki çocukları sahada görebilirsiniz demiş. bana fark etmez doğrusu. saydığım 5 isim hatta babel'i de katabiliriz 6 ismi devre sonuna kadar sahada görmek istemiyorum. ortada alabileceğimiz 24 puan var ve çok eminim ki bu 5-6 isim sahada olmasın en az 18 alırız.