• 5841
  geldiğinde çarşaf çarşaf fotoğraf verip "ne tür fedakarlıklar" yapılarak alındığından bahsedilen, hocanın istememesine rağmen takıma katılması için bonuslar dahil 7 milyon euro gömülen kolombiyalı eski süper star.

  bugün ise "bize 500 bin forma satarsınız dediler üühühühü" diyerek eleştiriliyor.
  hocanın her maç sonrası açıklaması sonrası "bahane" adı altında demediğini bırakmayan sözde galatasaray sevdalısı kalemşörleri bu başlığa davet ediyorum.

  ver abicim oradan hava alanından alınma görüntüsü, bir formayı tutan 4 ihtiyar resmide koydun mu tamamdır?! değil mi bebişim?

  edit : aynı beceriksizler gomis içinde "çok paracıydı yaaa!!! ama bizden 500 bin euro fazla istedi yaaa!" diyordu.
  edit 2 : geberiyorum gülmekten. yönetim kendi aldığı adamı eleştiriyor ama anlaşılana bak. ya inanılmaz...
 • 5842
  transferini bir hata olarak görmüyorum açıkçası. 2 sene şampiyon olmuş bir takıma, yıldız transferi yapmak marka değeri ve tanınırlık açısından büyük katkı sağlardı. nasıl drogba'nın transferi hatalı değilse falcao da değildi fakat drogba'nın aksine başarılı olamadı. bu risk her oyuncu için mevcut. sadece risk büyüdü. bonservissiz aldığımız için ekstra değerliydi ffp sebebiyle. herhangi bir futbolcuya yatırım yapabilecek bir limitimiz de yoktu zira. yani gelirken 30 gol atar diyip de şimdi transferini eleştirmek bana biraz ikiyüzlülük gibi geliyor.
 • 5843
  üretim hatası bir gencimiz olimpik bir sporda başarılı olduğunda 36583 takım elbiseli kişiyle çekildiği fotoğraflar basında yayınlanır. bakan, bilmem kaç tane daire müdürü, şube müdürleri ve yardımları vs. o fotoğrafta olmakta bir beis görmezler.

  olimpiyat ya da şampiyonalarda türk kafilesindeki kişi sayısının matematiği ise şöyledir mesela: sporcu ve teknik adamlar sayısı × 13

  falcao geldiğinde de benzer bir durum yaşandı. yönetim, bu topraklara has bir bayağılıkla gövde gösterisi yaptı, kabul. falcao'nun gelmesi en başta hataydı, yine kabul. ancak, futbol tarihinin en iyi "fox in the box" golcülerinden birinin (takımımızın girdiği pozisyon sayısı o kadar az ki) kötü performans nedeniyle eleştirilmesi, hatta bu eleştirilerin fatih terim'i aklama şenliklerine dönüşmesi, nerden baksanız tutarsızlıktır.