• 5524
  galatasaray'ın günlük 175 bin tl ödediği yıldız futbolcu.

  geçen yıl rademel falcao'ya 6.5 milyon euro ödeme yaptık. bizzat şahidim. bu sene daha fazla maç oynayacağını farzederek söylüyorum 7 milyon euro civarında ödeme yapacağız.

  normalde futbolculara 10 ay üzerinden ödeme yapılıyor ama biz yine 12 ay gibi düşünelim. kaba hesap yapalım. güncel euro kuru 9.

  7m€ x güncel kur 9₺= 63 milyon ₺

  63 milyon tl/12 ay=aylık 5.250₺

  5250₺/30gün=günlük 175 bin₺

  galatasaray falcao’ya her gün 175 bin₺ nasıl ödesin yahu? cl geliri yok, bilet geliri yok, gelirler neredeyse donmuş durumda, takımın gerisini hiç saymıyorum. bir tek adama her gün 175 bin₺ ödeme yapmamız lazım. mümkün değil. takımımızla ilgili problem bu. kasım-aralık ayları geldiğinde malesef ödeme yapamamaya başlayacağız, takıma olumsuz yansıyacak.

  he bir de bu kadar maliyetli bir futbolcu derbiyi alsın 27 eylül 2020 pazar günü. goller bekliyorum el tigre.
 • 5526
  sözleşme detaylarına bakarsanız bu sezon rahatlıkla 7.5 milyon euro para kazanacak futbolcumuz. yüzde 20 indirim yaptı haberleri de kolpadır. niye yüzde 20 indirim yapsın durup dururken. 500 bin euroluk bir indirim yapmış, bu da demek oluyor ki bu sezon 7 milyon euro civarı kazanacak.

  edit: laf sokan veya olumsuz bir şey yazdığımı zanneden kafası çok iyi çalışmayan arkadaşlara dip not olsun, yukarıdaki iki entrye cevap olarak, bilgi vermek istedim. olumsuz bir şey yazmadım.
 • 5527
  sözleşmesi geçen yıl bu zamanlarda yapıldı. bugün bunu tartışmanın pek bir manası yok.

  bu yıl kamp da yaptı, sezon öncesini de iyi geçirdi ve sezona da gayet iyi başladı.

  maaşı sebebiyle kendisini bugün göndersek acaba ffp de varken yerini nasıl doldurmayı planlıyorsunuz?

  radamel falcao fiziksel ve mental olarak sezona hazır, yeni bir çocuğu oldu, istanbul'da mutlu, çok yakın bir arkadaşı (arda) takıma katıldı. takım içinde kabul gördü. kendisini her açıdan iyi hissettiğine eminim.
  kaldı ki sahada da elinden geleni veren bir adam.

  daha onun attığı gollerle kazanılacak kupalar var.
 • 5528
  yahu yine ne oldu da sardınız bu basliga? bakin kimse golcu bulamıyor dünyada, morata gibi vasat ötesi golcüler kapisiliyor, suarez 34 yaşında paylasilamiyor, cavani 9 milyon euro istiyor! verilen gazlara, pompalanan algıya kanmayın, diagne bu takimin 1. golcusu olamaz, büyük takim teknik, mental özelliklerinin hiç biri yok. falcao giderse bu sene icin niasse, okaka vs.. filan gibi vasat oğlu vasat kazmalara mahkum oluruz! birakin yilligini hesaplamayı da keyfini cikarin biraz. dünyanın halen faal en iyi 10 bitiricisinden biri galatasaray takımında oynuyor hala yıllık hesaplaması yapanlar var! hayret-i mucip.
 • 5529
  durup dururken, ortada bir olumsuzluk bulunmazken *, birden bire sözlükte maaşının çokluğundan, yaptığını indirimin kolpalığından* bahsedilen futbolcumuz. günlük alacağı ücret falan hesaplanmış.. asgari ücretle falan karşılaştırmamışsınız iyi tahir kum stili.

  şöyle bir haberi hürriyet, fanatik vb. yapsa derbi öncesi yine başladılar diye hep beraber söyleniriz.

  falcao, takımın bütçesi dahilinde transfer edilmiş, bu sezona gayet formda ve sağlıklı başlamış, kadromuzun en önemli parçalarından.. inşallah bu sene şampiyon olduğumuzda büyük payı olmuş olacak.

  bırakın bunları artık lütfen ya. baydı gerçekten..

  27 eylül 2020 galatasaray fenerbahçe maçı öncesi tek ihtiyacımız konsantrasyon
 • 5531
  belhanda iyi oynayınca eleştirecek futbolcu arayan sözlük ekibinin başlığına uğradığı oyuncu.

  galatasaray futbol takımı 2020-2021 sezonunda futbolculara yaklaşık 80 milyon euro ödeme yapacak.

  80 x 9 = 720 milyon tl

  720 / 12= 60 milyon tl

  60 / 30 = 2 milyon tl = günlük

  bu kulüp her gün 2 milyon tl'lik bir bütçeyi nereden bulacak. bence bütün oyuncuları satalım, yerine kreş falan açalım. velilerden para da alırız. ayrıca elektrik hariç giderimiz de olmaz. ne gerek var futbola falan. fatih terim de çocukları yetiştirir.