• 5386
  sakatlık her oyuncunun başına gelebilir. lionel messiyi alirsin ayağı kırılır 1 sene yok. hicbir taraftar da zaten sesini cikaramaz, canımız kedimiz muslerada oldugunu gibi. ama falcaonun sakatlıkları sanki baska bir boyut gibi hissettik ya da bize öyle yansıtıldı. 2 mac var 10 mac yok. özellikle şampiyonlar ligi maçlarında cok eksigini cektik. sanki omer bayram ayni sakatlığı yaşasa kendi zorlayıp 1 mac sonra oynayacak gibi ama falcao kendisini hic zorlamadi 10 mac oynamak istemedi gibi hissettik. bunun bi nedeni de oynadiği maçlarda gol dışında hic gözükmedi. hem saha içinde hem saha dışında. gelirken büyük gazla gelip kendini taraftara adayacak gibi hissetirdi ama taraftarla da uyumu yakalayamadi. umarim bu sene falcaonun yılı olur çünkü herkesten cok ona ihtiyacımız var.
 • 5387
  falcao'nun çok sık sakatlanmasından şikayetçiyiz ama onun bu kadar fazla sakatlanmasında takımın suçu var mı? ona da bakmamız lazım.

  zira 2019-2020 sezonunda oynadığı maçlarda falcao herkesten fazla mücadele etti. doruya doğru. asla ben 5 milyonluk yıldızım, golcüyüm ayağıma top beklerim demedi. oynadığı tüm maçlarda savaştı. açıkçası ben onun sezonda çok kötü, silik bir futbol oynadığı maç hatırlamıyorum. kaybettiğimiz maçlarda dahi bir şeyler yapmaya çalıştı.

  gelelim sakatlık meselesine; kronik bir problemi var belli ki. peki ya aşırı efor bunu tetikliyor olabilir mi? falcao'nun arkaında işini doğru yapan bir orta saha, kendisi ile uyumlu kanat oyuncuları, onu rahatlıkla yedekleyecek bir ikinci santrfor olsa; rotasyonlu oynasa ondan daha fazla faydalanabilir miyiz? bunu değerlendirmek lazım.
 • 5388
  dedem benim ya. bir kaç gündür ölmedim, ayaktayım mesajı veriyorum instagram hikâyelerinde. neyse en azından lemina gibi eleştirenlere, çekemiyorsanız anten takın, takip etmeyin falan demiyor.

  takımla geçirdiği bir yılın yarısını instagram'da gym konseptli story'ler ile geçiren, oynasa çok şeyler yapacak fakat sürekli sakatlanan el tigre.